Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Poznaj wszystkie zabiegi
medycyny estetycznej i kosmetologiczne

Kliniki Plowiecki

W Klinice Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Kosmetologii Plowiecki od początku istnienia stawiamy na najwyższą jakość, kameralność, dyskrecję i holistyczne podejście, którego efektem jest pełna satysfakcja naszych Pacjentów. Najwyższy poziom przeprowadzanych przez nas zabiegów, wieloletnie doświadczenie praktyczne naszych specjalistów i najnowocześniejszy sprzęt, dają gwarancję pełnego profesjonalizmu i osiągnięcia zamierzonego celu przy każdym zabiegu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami oraz do rezerwacji terminów!

Zabiegi dla ciała, skóry i włosów dla kobiet i mężczyzn

W naszej Klinice każda kobieta poczuje się piękna. Doświadczeni profesjonaliści podchodzą do każdego problemu holistycznie. Najważniejsze jest znalezienie przyczyny i kompleksowa opieka, która pomoże odzyskać pewność siebie i upragniony wygląd. W Klinice korzystamy jedynie z produktów najwyższej jakości i najnowocześniejszego sprzętu o światowych standardach. Gwarantujemy pełną dyskrecję, prywatność i miło spędzony czas w kameralnej atmosferze.

Nasze zabiegi — by każda kobieta mogła czuć się piękną

W naszej Klinice możesz skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Lipoliza iniekcyjna cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientek, pozwala nieinwazyjnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w trudnych miejscach i pięknie modeluje sylwetkę. Mezoterapia igłowa to świetny zabieg dla każdego, kto chce poprawić stan swojej skóry niezależnie od problemów, z którymi się boryka.

Dzięki epilacji laserowej pozbędziesz się zbędnego owłosienia raz na zawsze. To niesamowita technologia, która pozwala nie tylko na usunięcie niechcianych włosków, ale umożliwia uzyskanie wielu innych rezultatów. Odpowiednio dobrany laser pozwala oczyścić skórę, zamknąć naczynka czy usunąć plamy starcze.Doświadczeni kosmetolodzy pomogą Ci skutecznie usunąć przebarwienia skóry, poprowadzą kompleksową terapię przeciwstarzeniową i wykonają starannie dobrany peeling chemiczny Mesopeel. Wszystkie zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, a podczas ich trwania możesz oddać się całkowitej relaksacji w ekskluzywnym gabinecie.

Zabiegi upiększające – Legionowo

Jeśli jesteś zmęczona codziennym makijażem brwi czy ust, oferta wykonania makijażu permanentnego jest dla Ciebie. Wystarczy jedna wizyta w naszej Klinice, by przez następnych kilka miesięcy cieszyć się pięknym makijażem. Jeżeli masz doświadczenia z nieudanym makijażem permanentnym, skontaktuj się z nami, usuniemy go laserowo.

Nie zwlekaj i umów swój zabieg już dziś.

X