Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Nasza technologia

Zabiegi medycyny estetycznej

Klinika Plowiecki - medycyna estetyczna

Klinika Plowiecki – zabiegi medycyny estetycznej – Legionowo

W Klinice Plowiecki działamy w służbie Twojego piękna, tworząc je z wyjątkową pasją, dbałością i największym profesjonalizmem. W naszym gabinecie, obok makijażu permanentnego czy laseroterapii, nie brakuje również zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, będącej skutecznym sposobem na pielęgnację skóry twarzy, zachowanie młodego wyglądu czy na przykład zredukowanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Wiedząc, jak wiele można jej zawdzięczać, w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie zabiegi mezoterapii igłowej oraz lipolizy iniekcyjnej, poprzez które wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i naszym pasjom. Oprócz efektów, które z pewnością Cię zaskoczą, możemy Ci zagwarantować najwyższą jakość usług, na którą składa się nie tylko nasza wiedza i doświadczenie, ale także najnowocześniejszy sprzęt oraz innowacyjne technologie. Co więcej, ceniąc sobie Twój komfort, stawiamy na kameralność i atmosferę pełną spokoju oraz odprężenia, a indywidualne i holistyczne podejście, będące podstawą naszej pracy sprawi, że w gabinecie poczujesz się wyjątkowo i ekskluzywnie — w końcu na to zasługujesz.

 

Medycyna estetyczna – Klinika Plowiecki w Legionowie

Jakie zabiegi czekają na Ciebie w Klinice Plowiecki? Między innymi mezoterapia igłowa twarzy, szyi i dekoltu, za sprawą której zatrzymasz czas dla swojej skóry i skutecznie poprawisz jej kondycję — nawilżysz ją, odżywisz oraz rozjaśnisz. Do wyboru masz także mezoterapię igłową okolic oczu, będącą rozwiązaniem na przykład na problem kurzych łapek czy cieni pod oczami, mezoterapię igłową grzbietu dłoni, która będzie dla nich zastrzykiem młodości, a także mezoterapię igłową skóry głowy, polecaną w przypadku nadmiernego wypadania włosów oraz łysienia. By kompleksowo zadbać o Twój wygląd, przygotowaliśmy także redukujący tkankę tłuszczową zabieg lipolizy iniekcyjnej Lipo Lax +, pozwalający w małoinwazyjny sposób zmniejszyć obwody poszczególnych partii ciała.

Pamiętaj — nowoczesna medycyna estetyczna to nie tylko samo piękno, ale i klucz do lepszego samopoczucia i większej pewności siebie. Czekamy na Ciebie w naszym gabinecie, oferując także wiele zabiegów laseroterapii, kosmetologii oraz makijażu permanentnego.

Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej:

 

Lipoliza Iniekcyjna Lipo Lax +
Mezoterapia igłowa