Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Makijaż permanentny brwi
Legionowo

Makijaż permanentny ust oraz dopigmentowanie makijażu permanentnego, do 1,5 roku od zabiegu. Makijaż wykonujemy metodami: ombre, powder, insta lub microblading).

Brwi stanowią prawdziwą oprawę dla oczu i nadają całej twarzy wyrazu. Dlatego też tak istotne jest to, by właściwie się prezentowały. Nie każda kobieta została pod tym względem hojnie obdarzona przez matkę naturę, dlatego z pomocą przychodzi makijaż permanentny brwi, który zagwarantuje w pełni zadowalające rezultaty o trwałym charakterze.

Makijaż permanentny brwi: ombre, powder, insta, microblading

Do wykonania tego zabiegu wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt spełniający światowe standardy, który znajduje się w rękach wykwalifikowanego personelu. W rezultacie cała procedura jest w pełni bezpieczna i minimalizuje dyskomfort przeprowadzanego zabiegu. Rozpoczyna ją konsultacja kosmetologiczna przeprowadzona z klientką, która służy poznaniu jej oczekiwań i obraniu kierunku działań, który zapewni pożądane efekty. Następnie tworzony jest rysunek, który zobrazuje nadawany później kształt brwi i pozwoli na naniesienie ewentualnych poprawek. Wybierany jest również kolor. Bardzo istotne jest zdecydowanie o metodzie wykonywania makijażu. Należą do nich:

– Microblading

– Ombre

– Insta

– Powder

Nie wiesz na co się zdecydować? Przeczytaj: Ombre czy Microblading – poradnik.

Po tak kompleksowym przygotowaniu można przejść do sedna zabiegu, czyli do wprowadzania pigmentu pod skórę. Dzięki cienkim igłom, precyzji oraz specjalnym środkom znieczulającym, pacjentki nie mają się czego bać. Aplikowanie barwnika trwa zazwyczaj około trzydziestu minut.

Brwi permanentne – Klinika Plowiecki w Legionowie

Efektem w postaci zagęszczonych brwi o pięknym, dopasowanym do typu urody kształcie i wyrazistym odcieniu można cieszyć się od kilku miesięcy aż do kilku lat! Najwyższa jakość świadczonych przez nas usług znajduje odzwierciedlenie w trwałości i dopracowaniu w najdrobniejszych szczegółach. Holistyczne podejście, które wyznajemy, sprawia, że każda klientka jest obsługiwana kompleksowo i profesjonalnie. Kadra udziela wszelkich niezbędnych rad, dzieli się swoją wiedzą oraz służy fachowym doradztwem. Ekskluzywność idzie w parze z bezpieczeństwem – w naszej klinice można zadbać o swój wygląd w miłej atmosferze, ciesząc się gwarancją tego, że wszystkie zadania są realizowane przy zachowaniu higieny pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!

X