Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi z użyciem lasera

Klinika Plowiecki - laseroterapia

Klinika Plowiecki – szeroki zakres zabiegów laseroterapii

 

Lasery to urządzenia, które znalazły zastosowanie w wielu dziedzinach, m.in kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Wykorzystuje się je do usuwania nadmiernego owłosienia, usuwania naczyniaków oraz przebarwień, zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych, usuwania tatuaży i rozstępów. Szczególnie w ostatnich latach, laseroterapia stosowana jest w zabiegach odmładzających i rewitalizujących skórę. 

Najwyższa jakość zabiegów z użyciem lasera

Zabiegi laseroterapii w gabinecie z wykorzystaniem lasera, wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i w obecności lub pod kontrolą lekarza. To lekarz diagnozuje pacjenta i kwalifikuje go do zabiegów laserowych, które odbywają się w przyjaznej przestrzeni, gwarantującej pacjentowi kameralność oraz pełną prywatność. 

Zabiegi laserem IPIXEL ER:YAG przeznaczone dla dojrzałej skóry opóźniają proces fotostarzenia, likwidują zmarszczki oraz poprawiają napięcie i elastyczność skóry. Poprzez mikronakłucia zewnętrznej warstwy skóry, stymulują tworzenie się włókien kolagenowych oraz elastyny, odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Tego rodzaju laser wykorzystuje się do resurfacingu twarzy, ale też usuwa nim blizny, tatuaże, zmarszczki i rozstępy. 

 

Laser Clear skin w Legionowie

Laserowy zabieg frakcyjny clear skin przeznaczony jest do cery trudnej, z punktami będącymi pozostałością po trądziku pospolitym, z grudkami i trwałymi krostkami. W trakcie zabiegu, laser nie tylko usuwa zmiany obecne na skórze, ale też spowalnia powstawanie blizn potrądzikowych w przyszłości, za sprawą stymulacji odnawianiem się warstwy kolagenu. Laser frakcyjny pomaga w leczeniu trądziku, poprawia wygląd skóry potrądzikowej i ostatecznie odmładza twarz. 

Zapraszamy także na profesjonalne i skuteczne usuwanie tatuaży w Legionowie.

Ekskluzywne zabiegi przy użyciu laserów to bezpieczny i skuteczny sposób na przywracanie skórze młodego wyglądu, usuwanie z niej zmian chorobowych lub powstałych na skutek nierozważnych decyzji w przeszłości. Zabiegi laserowe spłycają zmarszczki przy jednoczesnym wymuszaniu odnowy kolagenu i elastyny. Razem tworzą świeżą, gładką i pełną napięcia cerę. 

 

Zabiegi laserowe wykonujemy przez cały rok

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej i najnowocześniejszej technologii Alma Soprano, nasze zabiegi depilacji laserowej możemy wykonywać przez cały rok! Dodatkowo, zapraszamy osoby z każdym odcieniem skóry – czułość i precyzja tego lasera jest skuteczna i bezpieczna nawet dla osób o ciemnej karnacji czy kolorze skóry.