Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi z użyciem lasera - Legionowo

Zabiegi medycyny estetycznej z użyciem lasera

Zabiegi laseroterapii w gabinecie z wykorzystaniem lasera, wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i w obecności lub pod kontrolą lekarza. To lekarz diagnozuje pacjenta i kwalifikuje go do zabiegów laserowych, które odbywają się w przyjaznej przestrzeni, gwarantującej pacjentowi kameralność oraz pełną prywatność. 

Zabiegi laseroterapii Legionowo

Klinika Plowiecki – szeroki zakres zabiegów laseroterapii

  • Zabiegi laserem IPIXEL ER:YAG przeznaczone dla dojrzałej skóry opóźniają proces fotostarzenia, likwidują zmarszczki oraz poprawiają napięcie i elastyczność skóry.

  • Laserowy zabieg frakcyjny clear skin przeznaczony jest do cery trudnej, z punktami będącymi pozostałością po trądziku pospolitym, z grudkami i trwałymi krostkami.

  • Dzięki zastosowaniu innowacyjnej i najnowocześniejszej technologii Alma Soprano, nasze zabiegi depilacji laserowej możemy wykonywać przez cały rok!

 

Laseroterapia – ceny zabiegów

Zabieg laseroterapii Czas twania Cena
Konsultacja laserowa30minBezpłatnie
Resurfacing / Zmarszczki – Twarz/Dekolt1h1400 zł
Laserowe usuwanie włókniaków (1 sztuka)30min200 zł +
Resurfacing / Zmarszczki – Szyja45min700 zł
Resurfacing / Zmarszczki – Szyja + twarz +dekolt1h 15min2000 zł
Resurfacing / Zmarszczki – Okilice Oczu / Ust30min500 zł
Blizny potrądzikowe45min1000zł +
Blizny / Rozstępy40m200 zł +
Lifting skóry / Przebarwienia – Twarz + dekolt1h1100 zł
Lifting skóry / Przebarwienia – Szyja / dłonie40min700 zł
Lifting skóry / Przebarwienia – Twarz + szyja + dekolt1h 30min1800 zł
Usuwanie Makijażu Permanentnego20min400 zł
Usuwanie Tatuażu30min300 zł +
Leczenie trądziku / Odmładzanie: twarz + szyja + dekolt1h2500 zł
Leczenie trądziku / Odmładzanie: okolice łopatek30min1800 zł
Leczenie trądziku / Odmładzanie: twarz, szyja lub dekolt30min1400 zł
Frakcyjne odmładzanie skóry – grzbiet dłoni20min700 zł
Frakcyjne odmładzanie skóry – okolice oka / ust20min600 zł
Blizny / Rozstępy30min500 zł +
Naczynka / Rumień / Przebarwienia: Twarz + szyja + dekolt1h1500 zł
Naczynka / Rumień / Przebarwienia: Twarz / dekolt40min900 zł
Naczynka / Rumień / Przebarwienia: Policzki30min600 zł
Naczynka / Rumień / Przebarwienia: Nos30min400 zł
Naczynka / Rumień / Przebarwienia: Pojedyncza zmiana15min200 zł
Znieczulenie 50 zł

Zabiegi estetyczne, które cieszą się dobrą opinią

Polecam masaż u Pani Natalii bańką chińską, zauważyłam ujędrnianie skóry już po pierwszej wizycie. Miła atmosfera, a dodatkowo mega relax.
Natalia Kulig
2022-10-26
Profesjonalna klinika i ludzie pracujący tutaj. Sprzęt i traktowanie klienta na najwyższym poziomi jakości. Każdy pedant będzie zadowolony z czystości.
Daniel Ziółkowski
2022-09-28
Bardzo profesjonalnie i tyczy się to personelu, jakości usług, kosmetyków, a nawet samego wnętrza. Jestem zadowolona z każdej wizyty, na której zawsze czuję, że cały personel faktycznie się mną interesuje, słucha moich potrzeb i chętnie doradza ❤️
Agata
2022-09-20
Bardzo przyjemne miejsce, personel znakomity, piękne i miłe kobiety które tam pracują sprawiają, że chce się wracać;) Gorąco polecam;)
Krzysztof Mianowicz
2022-09-13
Bardzo przyjemne miejsce. Obsługa miła i przede wszystkim profesjonalna. Polecam
Dominika Bożym
2022-08-29
Wspaniałe miejsce dla Nas kobiet aby zadbać o siebie ! Pełen profesjonalizm ! Polecam !
Angelika Rogalska
2022-08-09
Przepiękne miejsce, profesjonalna obsługa i najnowocześniejsze sprzęty. Bardzo polecam!
Justyna
2022-07-29
Bardzo polecam 💙
Sophie ici
2022-07-28

Poznaj specjalistów i lekarzy

Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę zdobywaną wie lu uznanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza praca jest naszą pasją, a dostęp do aktualnej wiedzy i najnowocześniejszej technologii medycznej pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy zabiegów laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Najwyższa jakość zabiegów z użyciem lasera

Lasery to urządzenia, które znalazły zastosowanie w wielu dziedzinach, m.in kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Wykorzystuje się je do usuwania nadmiernego owłosienia, usuwania naczyniaków oraz przebarwień, zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych, usuwania tatuaży i rozstępów. Szczególnie w ostatnich latach, laseroterapia stosowana jest w zabiegach odmładzających i rewitalizujących skórę.

Zabiegi laserem IPIXEL ER:YAG przeznaczone dla dojrzałej skóry opóźniają proces fotostarzenia, likwidują zmarszczki oraz poprawiają napięcie i elastyczność skóry. Poprzez mikronakłucia zewnętrznej warstwy skóry, stymulują tworzenie się włókien kolagenowych oraz elastyny, odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Tego rodzaju laser wykorzystuje się do resurfacingu twarzy, ale też usuwa nim blizny, tatuaże, zmarszczki i rozstępy. 

 

Laser Clear skin w Legionowie

Laserowy zabieg frakcyjny clear skin przeznaczony jest do cery trudnej, z punktami będącymi pozostałością po trądziku pospolitym, z grudkami i trwałymi krostkami. W trakcie zabiegu, laser nie tylko usuwa zmiany obecne na skórze, ale też spowalnia powstawanie blizn potrądzikowych w przyszłości, za sprawą stymulacji odnawianiem się warstwy kolagenu. Laser frakcyjny pomaga w leczeniu trądziku, poprawia wygląd skóry potrądzikowej i ostatecznie odmładza twarz. Zapraszamy także na profesjonalne i skuteczne usuwanie tatuaży w Legionowie.

Ekskluzywne zabiegi przy użyciu laserów to bezpieczny i skuteczny sposób na przywracanie skórze młodego wyglądu, usuwanie z niej zmian chorobowych lub powstałych na skutek nierozważnych decyzji w przeszłości. Zabiegi laserowe spłycają zmarszczki przy jednoczesnym wymuszaniu odnowy kolagenu i elastyny. Razem tworzą świeżą, gładką i pełną napięcia cerę. 

 

Zabiegi laserowe wykonujemy przez cały rok

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej i najnowocześniejszej technologii Alma Soprano, nasze zabiegi depilacji laserowej możemy wykonywać przez cały rok! Dodatkowo, zapraszamy osoby z każdym odcieniem skóry – czułość i precyzja tego lasera jest skuteczna i bezpieczna nawet dla osób o ciemnej karnacji czy kolorze skóry.

 

W Klinice Medycyny estetycznej laseroterapii Plowiecki w Legionowie stawiamy na najnowszą dostępną w branży technologi, dlatego możesz mieć pewność że wszystkie zabiegi mają maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo.