Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Makijaż permanentny ust
Legionowo

Wiele kobiet chciałoby mieć zawsze perfekcyjny i trwały wygląd ust. Szminka szybko rozmazuje się, zanika i wymaga częstej poprawy w ciągu dnia. Po każdym posiłku, pocałunku czy napoju trzeba go poprawiać. Makijaż permanentny ust to idealne rozwiązanie by usta zawsze wyglądały pięknie i naturalnie. Zapewni on idealny wygląd po przebudzeniu, nie rozmaże się podczas pływania czy uprawiania sportu. Zapewnij sobie wygodę, zaoszczędź czas i poczuj ekskluzywność dzięki permanentnym ustom.

Makijaż permanentny ust wykonywany jest w gabinecie z użyciem najnowocześniejszego sprzętu spełniającego światowe standardy, zapewniając najwyższą jakość. Holistyczne podejście naszych specjalistów zapewni odpowiednie dobranie konturu ust, koloru, a także doradzą zakrycie niedoskonałości, jakimi są np. brak symetrii, blizny po opryszczkach itp. Efekt zabiegu utrzymuje się około 1,5 roku.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Zabieg makijażu permanentnego ust zaczyna się od krótkiego wywiadu, podczas którego określa się oczekiwania pacjentki, która jest też informowana jak prawidłowo pielęgnować usta po zakończonym zabiegu. Kolor makijażu ust dobierany jest na podstawie odcienia skóry, typu urody, koloru włosów i zębów, aby odpowiednio pasował do pacjentki. Zabieg polega na wprowadzeniu w usta pigmentów przy użyciu pistoletu z igłą. Obrysowuje się kontur ust i nadaje im się kolor. Po zabiegu usta wyglądają na pomalowane, kolor nabiera wyrazistości i prezentują się jak po wykonaniu świeżego makijażu. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu naskórnego środka redukującego ból.

Zabieg jest odpowiedni dla osób, które mają zbyt małe, wąskie lub asymetryczne usta. Są zbyt blade lub bezbarwne i mają widoczne blizny potrądzikowe i po opryszczkach. Zabieg pozwoli zaoszczędzić czas i mieć pewność, że makijaż ust jest zawsze perfekcyjny.

Permanentne usta – Klinika Plowiecki Legionowo

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu, brać antybiotyków, leków rozrzedzających krew, wystawiać twarz na działanie promieni słonecznych. Nie należy także przychodzić w pełnym makijażu, skóra powinna być oczyszczona, a usta złuszczone delikatnym peelingiem przez kilka dni. Należy zadbać o nawodnienie, ponieważ dobrze nawodniony organizm pomaga w szybszej regeneracji i gojeniu się ust.

Dzięki permanentnemu makijażowi ust, usta będą zawsze idealne perfekcyjne.

Makijaż permanentny ust oraz dopigmentowanie makijażu permanentnego utrzymuje się do 1,5 roku od zabiegu.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!

X