Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Usuwanie naczynek i plam starczych Dye VL
Legionowo

Piękna i promienna cera o jednolitym kolorycie to jeden z atrybutów młodości. Pragniesz cieszyć się nią nawet bez konieczności nakładania makijażu jednak uniemożliwiają Ci to liczne niedoskonałości w postaci przebarwień, rozszerzonych bądź pękających naczynek albo plam starczych? Odwiedź naszą klinikę a pozbędziesz się ich raz na zawsze!

 

Dye VL – zaawansowana technologia w walce z cerą naczynkową

Z myślą o pacjentkach, które chcą zadbać o swój wygląd w nieinwazyjny, bezpieczny sposób, przeprowadzamy zabieg do którego wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt spełniający światowe standardy. To głowica Dye VL, która emituje specjalny rodzaj światła docierającego nawet do głębokich warstw skóry. To element, który decyduje o wysokiej skuteczności całego procesu oraz o rezultatach, jakie można zauważyć bezpośrednio po jego zakończeniu. Warto podkreślić, że emitowane światło niszczy zmianę skórną bez uszkadzania zdrowej tkanki, która ją otacza. Ponadto stymuluje produkcję kolagenu, co przekłada się na wzrost jędrności i nawilżenia. Znikną więc zaczerwienienia, a także ślady po trądziku, których nie udało Ci się pozbyć przy pomocy innych metod. Dodatkową zaletą jest zwężenie się rozszerzonych porów, co zapobiegnie powstawaniu nowych wyprysków.

 

Kompleksowe usuwanie naczynek i plam starczych Dye VL

Dbamy o to, by oferowane przez nas usługi wyróżniała najwyższa jakość, dlatego wszystko przebiega w miłej atmosferze i przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Nasz personel wyznaje holistyczne podejście. To grono wykwalifikowanych specjalistów o dużej wiedzy, umiejętnościach, doświadczeniu oraz właściwym i pełnym empatii podejściu do pacjentów. Kadra udziela szczegółowych informacji na temat całej procedury oraz zaleceń po wykonanym zabiegu, odpowiada także na wszelkie pytania. Doskonale wiemy, że ekskluzywność to nie tylko piękne wnętrza kliniki ale także sprawianie, że odwiedzające nas osoby czują się wyjątkowo i komfortowo.

Wskazania: naczynka, rumień, plamy starcze, przebarwienia. Głowica Dye VL emituje światło, które pozwala na usuwanie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych położonych na różnych głębokościach skóry.

 

Zabiegi Dye VL obejmują:

  • Twarz
  • Dekolt
  • Szyję
  • Nos i policzki
  • Pojedyncze naczynka

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!