Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Mezoterapia Igłowa
Legionowo

Zabieg mezoterapii igłowej skóry polega na podaniu w głąb skóry składników aktywnych w celu skorygowania defektów estetycznych takich jak: zmarszczki, odwodnienie skóry, wiotkość, utrata włosów czy cellulit. Leczenie komórkowe peptydami biomimetycznymi, które działają aktywując procesy regeneracji skóry i przyspieszają mechanizmy odwracające starzenie się skóry.

Za sprawą mezoterapii igłowej medycyna estetyczna wychodzi na przeciw pacjentom, którzy chcą pozbyć się cellulitu oraz poprawić napięcie skóry twarzy, szyi czy dekoltu. Pod skórę za pomocą wielu mikroigieł zaaplikowane zostają substancje takie jak kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy czy bardzo często wybierane ze względu na swoją skuteczność – osocze bogatopłytkowe. Efekty zabiegu bywają zadziwiające, a są nimi przede wszystkim zrewitalizowana skóra. Co to znaczy? Rewitalizację skóry rozumiemy jako szybko przebiegający proces gojenia i powstanie nowej tkanki skórnej.

Rewitalizacja skóry, usuwanie cellulitu, wygładzanie zmarszczek

Decydując się na zabiegi w naszej klinice stawiasz na najwyższą jakość oferowanych usług. Przygotujemy dla Ciebie leczenie szyte na miarę. W zależności od tego z jakim problemem do nas przychodzisz – możesz być pewna, że nasze holistyczne podejście pozwoli Tobie jako naszemu pacjentowi poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Jeśli mezoterapia igłowa okaże się najlepszym sposobem leczenia dla Ciebie to ważną informacją jest, że to zabieg, który przeprowadzają jedynie profesjonalne kliniki. Z całą pewnością możesz zaufać naszym specjalistkom!

Mezoterapia igłowa na przebarwienia, rozstępy i łysienie androgenowe

Czy wiesz, że mezoterapia igłowa może pomóc w codziennej walce z przebarwieniami czy rozstępami? To zabieg, który może również przyczynić się do poprawy zdrowia skóry głowy, kiedy cierpisz na łysienie androgenowe, a nawet odmienić oblicze skóry Twoich nóg, kiedy wszystkie polecane sposoby na redukcję rozstępów zawiodły. Mając za sobą doświadczenie w korzystaniu z tej technologii potwierdzamy skuteczność mezoterapii, czyli jej prawdziwie wszechstronne działanie! Skonsultuj się z nami odnośnie zabiegu mezoterapii igłowej również w przypadku, kiedy należysz do grona osób, które chciałyby w jakiś sposób poradzić sobie z bliznami potrądzikowymi czy starzeniem się skóry.

Mezoterapia igłowa – zabieg jest bezbolesny

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej? To seria nakłuć specjalnym pistoletem lub igłą, dzięki którym preparat przedostaje się pod skórę. Działamy na najnowocześniejszym sprzęcie według światowych standardów, dlatego nasze zabiegi cieszą się najlepszymi efektami. Nakłucia wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę są precyzyjne, wykonywane na głębokości do 4 mm. Bardzo ważną informacją jest, że zabieg jest całkowicie bezbolesny! Po jego wykonaniu może wystąpić niewielkie krwawienie, zaczerwienienia lub krwiaki, które utrzymują się przez krótki czas, a następnie znikają, a Ty cieszysz się odmłodzoną, piękną skórą.

W Klinice Plowiecki wykonujemy zabiegi mezoterapii igłowej:

  • Mezoterapia Igłowa Twarz/ Szyja/ Dekolt
  • Mezoterapia Igłowa Okolica Oczu/ Grzbiet Dłoni
  • Mezoterapia Igłowa Skóra Głowy

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!