Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Peelingi Chemiczne Mesopeel
Legionowo

Cosmelan® to wiodąca, profesjonalna metoda depigmentacji, która usuwa najcięższe i najbardziej oporne przebarwienia. Zapewnia zarówno krótkotrwały, jak i długotrwały efekt, dzięki unikalnemu i podwójnemu mechanizmowi działania: korygującemu oraz regulującemu. Z jednej strony niweluje przebarwienia, a z drugiej działa na źródło problemu, regulując nadprodukcję melaniny i w ten sposób zapobiegając pojawianiu się nowych plam pigmentacyjnych.

Niedoskonałości, nierówny koloryt wymagający dotychczas żmudnego maskowania kolorowymi kosmetykami, zaskórniki i blizny, tudzież zmiany trądzikowe postarzające aparycję przestają być problemem po zastosowaniu najwyższej jakości peelingów Mesopeel. Ekskluzywne peelingi kwasowe używane w praktyce lekarskiej i kosmetologii, przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu w światowych standardach sprawiają, że cera odzyskuje blask i sprężystość, jest wyraźnie odmłodzona i w namacalnie lepszej kondycji.

 

Peeling chemiczny Mospeel – usuwanie przebarwień skóry

Chemiczne peelingi Mesopeel stanowią bezpieczne rozwiązanie dla większości problemów skórnych. Redukują niedoskonałości, przywracają blask i młodzieńczy wygląd, a pierwszy efekt ich działania jest natychmiastowy. Holistyczne podejście gwarantuje najwyższej jakości zabieg odpowiednio dobranymi kwasami. Stosowane kwasy dobiera się na podstawie rodzaju cery i jej bolączek.

 

Dobierzemy peeling idealny dla Twojej cery

Peelingi Mesopeel dostępne są w pięciu wariantach, dostosowanych do konkretnych problemów skórnych. Dobór odpowiedniego rodzaju i stężenia kwasu pozwala na kontrolowane złuszczanie naskórka i sprawia, że zabieg jest w pełni bezpieczny.

Kwas mlekowy

Doskonały do skóry suchej i wrażliwej. Kwas mlekowy charakteryzuje się silnym działaniem nawilżającym, przy jednocześnie delikatnym dla skóry działaniu, nawet w okolicach oczu. Ujędrnia, głęboko nawilża skórę, znacząco ją rozjaśnia i wybiela. Dodatkowo kwas mlekowy ma działania antybakteryjne i przeciwzapalne.

Kwas migdałowy

Idealny dla skóry normalnej. Kwas migdałowy złuszcza wierzchnią warstwę naskórka, a poprzez jego charakterystyczną budowę (cząsteczki o największej masie pośród kwasów AHA) dogłębnie wnika w skórę. Łagodzi stany zapalne i głęboko nawilża. Kwas migdałowy wyraźnie odmładza skórę i spłyca zmarszczki, jednocześnie działając antybakteryjnie.

Kwas salicylowy

Sprawdza się w przypadku cery tłustej, mieszanej i trądzikowej. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając produkcję sebum. Silnie odkaża, wspomaga usuwanie zaskórników i chroni przed powstawaniem nowych niedoskonałości. Kwas salicylowy silnie złuszcza naskórek i powoduje odnowę komórkową skóry.

Peelingi dobierane są indywidualnie. Oprócz podstawowych kwasów stosuje się również ich mieszanki: azelinowy i salicylowy oraz pirogronowy i mlekowy.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!

X