Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img
Witaj

W Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Plowiecki

img

"Naszą misją jest realizacja najwyższej jakości zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii."

Poznaj Klinikę medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki - miejsce, które powstało z pasji do zdrowia i piękna, gdzie w kameralnych, cichych wnętrzach naszej luksusowo wyposażonej kliniki, realizujemy ponad 50 zabiegów wykorzystujących najnowocześniejszy sprzęt medyczny i kosmetyczny.

img
Agata Plowiecki

Założycielka

Najwyższy poziom

Usług medycyny estetycznej i kosmetologii

Zabiegi upiekszajace legionowo

W naszej codziennej pracy, która jest równocześnie naszą pasją, wyznajemy podejście holistyczne i najwyższą jakość w każdym detalu, który składa się na przeprowadzane przez nas zabiegi. Mając ponad 10 letnie doświadczenie, korzystając z wiedzy specjalistów – którzy kochają to, co robią – udało nam się stworzyć unikatowe, kameralne miejsce, gdzie atmosferze dyskretnego luksusu świadczymy kompleksowe zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii.

Klinika Plowiecki to 5 doskonale wyposażonych, cichych i kameralnych gabinetów, w których przeprowadzamy ponad 50 zabiegów różnego rodzaju – zawsze poprzedzonych konsultacją ze specjalistą, celem najlepszego doboru technologii i terapii.

W Klinice Plowiecki, nad zdrowym i pięknym wyglądem naszych pacjentek czuwają 2 najnowsze lasery światowej klasy, z których każdy posiada 6 głowic różnego przeznaczenia, a także szeroka gama innych urządzeń, dzięki którym Twoja skóra odzyska dawny blask.

Nasz Klinika zlokalizowana jest w budynku Faktorii w Legionowie, gdzie poza najwyższą jakością przeprowadzanych zabiegów, zawsze możesz liczyć na kameralność, dyskrecję, pyszną kawę oraz miejsce parkingowe.

Dla Twojego komfortu

Perfekcyjnie wyposażone i wykończone wnętrza

Poznaj nasze zabiegi

Zabiegi