Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Najwyższy poziom

Usług medycyny estetycznej i kosmetologii

Zabiegi upiekszajace legionowo

 W naszym codziennym działaniu, które jest zarazem naszą pasją, przywiązujemy wagę do holistycznego podejścia oraz doskonałej jakości każdego elementu składającego się na wykonywane przez nas procedury. Dzięki ponad dekadzie doświadczenia i wsparciu specjalistów, którzy oddają się z pasją swojej pracy, udało się nam  stworzyć wyjątkowe, intymne środowisko. W tym spokojnym luksusie oferujemy kompleksowe zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii.

Klinika Plowiecki to pięć doskonale urządzonych, cichych i prywatnych gabinetów, w których przeprowadzamy ponad 50 różnorodnych procedur – zawsze poprzedzonych konsultacją z ekspertem, by dobrać najlepsze technologie i terapie.

W ramach Kliniki Plowiecki dbamy o zdrowie i piękny wygląd naszych pacjentek, posiadając dwa najnowocześniejsze lasery światowej klasy, z każdym wyposażonym

 w 6 głowic o różnych funkcjach. Dodatkowo, oferujemy szeroki wybór innych urządzeń, które przywrócą Twojej skórze dawny blask.

Zlokalizowani w budynku Faktorii w Legionowie, zapewniamy nie tylko najwyższą jakość naszych usług, ale także kameralność, dyskrecję, aromatyczną kawę oraz wygodne miejsce parkingowe.

 

Dla Twojego komfortu

Perfekcyjnie wyposażone i wykończone wnętrza

img
Witaj

W Klinice Medycyny Estetycznej
i Kosmetologii Plowiecki

img

"Naszą misją jest realizacja najwyższej jakości zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii."

Poznaj Klinikę medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki - miejsce, które powstało z pasji do zdrowia i piękna, gdzie w kameralnych, cichych wnętrzach naszej luksusowo wyposażonej kliniki, realizujemy ponad 50 zabiegów wykorzystujących najnowocześniejszy sprzęt medyczny i kosmetyczny.

img
Agata Plowiecki

Założycielka

Poznaj nasze zabiegi

Zabiegi
X