Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Lipoliza Iniekcyjna Lipo Lax +
Legionowo

Lipoliza iniekcyjna to zabiegu mający na celu rozpuszczenie tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała. Jeden zabieg może spowodować zmniejszenie obwodu w miejscu iniekcji aż o 2 do 4 cm. Efekt redukcji tkanki tłuszczowej obserwuje się po około 3 tygodniach. Rekomendowane jest wykonanie 3 do 5 zabiegów w zależności od potrzeb, a odstęp miedzy nimi to około 4 tygodnie. Zabiegowi lipolizy iniekcyjnej można poddać nie tylko okolice twarzy np. podwójny podbródek, ale również okolice brzucha, bioder, fałdy na plecach, okolicę pod pośladkową czy wewnętrzną stronę ud oraz kolan. Zabieg służy również redukowaniu tłuszczaków, bawolego karczka, „bryczesów”, ginekomastii męskiej czy modelowaniu konturu żuchwy.

Smukła sylwetka i jędrne, atrakcyjne ciało to marzenie wielu kobiet. Jego realizacja często wiąże się z wieloma wyrzeczeniami oraz długą i żmudną pracą na siłowni. Pragniesz wzmocnić efekty swoich wysiłków lub nieco je przyspieszyć? Rozważ przeprowadzenie lipolizy iniekcyjnej, która pozwoli Ci w bezpieczny sposób pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej!

 

Lipoliza iniekcyjna – nieinwazyjny zabieg o wysokiej skuteczności

Zabieg lipolizy iniekcyjnej pozwala zauważalnie zmniejszyć obwód w konkretnych partiach ciała nawet o 4 cm! Co ważne, posiada nieinwazyjny charakter, gdyż przeprowadza się go poprzez wstrzyknięcie specjalnej mieszanki preparatów w wybrane miejsce. Ta z kolei rozpuszcza komórki tłuszczowe, które przy pomocy procesów metabolicznych, jakie naturalnie zachodzą w organizmie, są z niego wydalane. Zastępuje je tkanka włóknista i wskazany obszar zauważalnie się obkurcza. Lipolizie iniekcyjnej można poddać między innymi:

  • policzki
  • podbródek
  • uda
  • kolana
  • brzuch
  • plecy

Nie należy obawiać się bólu, gdyż wykorzystywana jest bardzo cienka igła, a cały proces nie powinien trwać dłużej niż godzinę. Po jego zakończeniu może pojawić się niewielkie zaczerwienienie lub opuchlizna, które szybko znikną i które nie stanowią powodów do niepokoju. Trzeba jednak mieć na uwadze, że z lipolizy iniekcyjnej powinny zrezygnować osoby cierpiące na zaburzenia krzepliwości krwi, choroby autoimmunologiczne i te, które stosują leki przeciwzakrzepowe.

 

Pełen profesjonalizm i doskonała komunikacja z pacjentami

W naszej klinice wierzymy, że o sukcesie decyduje poziom zadowolenia pacjentów. Z tego względu praktykujemy holistyczne podejście i dokładamy wszelkich starań, by wszyscy pacjenci czuli się w niej komfortowo i dobrze. Wykwalifikowana kadra służy fachowym doradztwem i wykazuje się niezbędną empatią, z przyjemnością udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania. Najwyższa jakość świadczonych usług wiąże się z bezpieczeństwem i higieną pracy, a do wykonywania zabiegów wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt spełniający światowe standardy. Pozwól, by oczarowała Cię ekskluzywność i zadbaj o swój wygląd pod okiem specjalistów!

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!