Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Lipoliza Iniekcyjna Lipo Lax +
Legionowo

Lipoliza iniekcyjna (Lipo Lax +) to nieinwazyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej. Jeden zabieg może zmniejszyć obwód o 2-4 cm, z efektem widocznym po około 3 tygodniach. Zalecane są 3-5 zabiegi, wykonywane co 4 tygodnie. Możliwe obszary to m.in. twarz, brzuch, biodra, plecy, pod pośladkowa, wewnętrzna strona ud i kolana. Zabieg pomaga także w redukcji tłuszczaków, bawolego karczka, “bryczesów” czy ginekomastii.

Wskazania:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała
  •  Modelowanie konturu żuchwy
  • Wzmacnianie efektów wysiłków fitness
  • Przeciwskazania:
  • Zaburzenia krzepliwości krwi
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych

Zabieg trwa około godziny, używając cienkiej igły. Może pojawić się niewielkie zaczerwienienie lub opuchlizna, szybko znikające. Klinika zapewnia profesjonalizm, holistyczne podejście, bezpieczeństwo i nowoczesny sprzęt. Pacjentów zachęca się do zapoznania się z cennikiem i umówienia wizyty.

 

Pełen profesjonalizm i doskonała komunikacja z pacjentami

W naszej klinice wierzymy, że o sukcesie decyduje poziom zadowolenia pacjentów. Z tego względu praktykujemy holistyczne podejście i dokładamy wszelkich starań, by wszyscy pacjenci czuli się w niej komfortowo i dobrze. Wykwalifikowana kadra służy fachowym doradztwem i wykazuje się niezbędną empatią, z przyjemnością udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania. Najwyższa jakość świadczonych usług wiąże się z bezpieczeństwem i higieną pracy, a do wykonywania zabiegów wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt spełniający światowe standardy. Pozwól, by oczarowała Cię ekskluzywność i zadbaj o swój wygląd pod okiem specjalistów!

X