Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Zabiegi laserem IPIXEL ER:YAG
Legionowo

Zabiegi laserem IPIXEL ER:YAG są najbardziej zaawansowaną technologicznie metodą redukcji wszelkich niedoskonałości skóry: od zmarszczek, zwiotczeń, przez nieestetyczne blizny (zarówno potrądzikowe jak i pooperacyjne), bruzdy, po rozszerzone pory i nierównomierny koloryt. Doskonale rozprawia się nie tylko z problemami cery, ale również z rozstępami na ciele. Dzięki użyciu najnowocześniejszego sprzętu spełniającego standardy światowe, zapewnione jest holistyczne podejście do potrzeb Pacjenta.

 

Jak wygląda resurfacing skóry IPIXEL ER:YAG?

Laser poprzez wysyłanie wiązki światła (o długości 2940nm) oddziałuje w sposób termiczny na naskórek, powodując odparowanie wody z komórek (jest to tak zwany system ablacyjny). W sposób kontrolowany uszkadza się fragmenty naskórka, pozostawiając nienaruszone obszary, które przyspieszają odnowę komórkową, tudzież produkcję włókien kolagenowych i elastyny. Regeneracja naskórka w miejscu kontrolowanych mikrouszkodzeń, dzięki pozostawieniu obszarów nieuszkodzonych laserem, skraca czas rekonwalescencji do kilku dni.

 

Usuwanie włókniaków, rozstępów i blizn – efekty

Pierwsze widoczne efekty zauważalne są natychmiast po zabiegu. Skóra odzyskuje młodzieńczy blask, jest bardziej napięta, sprężysta i jędrna, zmarszczki zredukowane, blizny spłycone, pory zwężone, a koloryt wyrównany. Laser natychmiastowo poprawia kondycję skóry, nie powoduje praktycznie żadnych efektów ubocznych i jest bezpieczny dla Pacjenta.

 

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów laserem IPIXEL ER:YAG

Wskazaniami do zastosowania zabiegu laserem IPIXEL ER:YAG są wszelkiego rodzaju nierówności i niedoskonałości skóry, blizny różnego pochodzenia, przebarwienia, rozstępy, resurfacing, wiotkość skóry.

Jak w każdej technologii istnieją również przeciwskazania. Od zabiegu wstrzymać się powinny kobiety ciężarne, osoby z aktywną chorobą nowotworową, diabetycy, osoby ze skłonnościami do bliznowacenia skóry. Przeciwwskazaniem jest także świeża opalenizna, opryszczka w miejscu zabiegu oraz stosowanie izotretynoiny w przeciągu ostatnich sześciu do dziewięciu miesięcy.

Wskazania: resurfacing skóry, fotostarzenie, rozstępy, blizny, rozszerzone pory, zmarszczki i poprawa napięcia. Technologia ablacyjna, która w precyzyjny sposób tworzy na skórze mikronakłucia tzw. Pixele. Jest to silny stymulator do przebudowy skóry, w wyniku którego powstają nowe włókna kolagenowe i elastyny oraz kwas hialuronowy.

 

Zabiegi laserem IPIXEL ER:YAG to między innymi:

  • Resurfacing skóry twarzy
  • Usuwanie włókniaków
  • Usuwanie rozstępów
  • Usuwanie blizn oraz blizn potrądzikowych
  • Usuwanie rozstępów
  • Wygładzanie zmarszczek

Zabieli laserem IPIXEL obejmują obszary twarzy, szyi, dekoltu, okolic oczu i ust.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!