Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Konsultacje kosmetologiczne
Legionowo

Aby przystąpić do jakiegokolwiek leczenia lub zabiegu kosmetologicznego należy najpierw zlokalizować problem, z którym się borykamy. W medycynie estetycznej wiele dolegliwości bierze się z nakładających się na siebie czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Zadaniem kosmetologa jest zgłębić naturę problemu pacjenta. To holistyczne podejście świadczące o pełnym profesjonalizmie wykonywanego fachu. Nasi kosmetolodzy wychodzą naprzeciw pacjenta i proponują proces leczenia, który będzie wymagał zmiany nie tylko pielęgnacji, ale chociażby nawyków żywieniowych.

Trzeba zachować pełną czujność, jeśli rzekomy specjalista oferuje nam konkretne rozwiązania, nie interesując się naszym problemem. Każdy dobry lekarz będzie chciał poznać historię naszej choroby, czy kosmetyki, których używamy, by znaleźć odpowiednie antidotum i określić czas leczenia. Przekonaj się co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie i pozwól sobie na prawdziwą ekskluzywność w dbaniu o własnej zdrowie i samopoczucie.

 

Konsultacja – krok ku zabiegowi szytemu na miarę

By odnaleźć źródło estetycznych, zdrowotnych bolączek, potrzeba oka specjalisty, czyli konsultacji najwyższej jakości. Pozwoli ona w w najlepszy z możliwych sposobów zredukować, a nawet pozbyć się nieprzyjemności związanych na przykład ze stanem Twojej skóry twarzy. W medycynie estetycznej taki wywiad na temat zdrowia pacjenta nazywamy konsultacją kosmetologiczną. Niezależnie, z jakimi problemami skórnymi chcesz do nas przyjść – umów się na taką konsultację! Przygotujemy dla Ciebie najlepszy z możliwych planów leczenia i zaproponujemy zabiegi, które prawdopodobnie spełnią wszystkie Twoje wymagania.

 

Daj nam się poznać, byśmy mogli Ci pomóc!

Jak wyglądają konsultacje kosmetologiczne? Przyglądamy się wnikliwie Twojej skórze za pomocą wzroku, dotyku oraz najnowocześniejszego sprzętu o światowych standardach. Określamy, jaki jest jej typ i poznajemy jej potrzeby. Na podstawie tej wiedzy doradzamy Ci odpowiednie zabiegi, ale również proponujemy Ci skuteczny plan pielęgnacji, który możesz przeprowadzać we własnych czterech kątach. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości chętnie odpowiadamy na pytania i wytłumaczymy działanie konkretnych zabiegów.

Konsultacje kosmetologiczne – niezależne oraz z planem zabiegowym.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!

X