Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi kosmetologiczne

Kosmetologia – Szeroka gama zabiegów w Legionowie

 

W Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Plowiecki można spotkać profesjonalistów, dla których praca jest pasją. Klinikę cechuje holistyczne podejście i najwyższa jakość wykonywanych zabiegów. Znajduje się tam 5 kameralnych gabinetów, dzięki czemu pacjent nie musi obawiać się o kwestie związane z prywatnością. O zdrowie i piękno dbają najnowocześniejsze urządzenia, m.in. światowej klasy lasery (używane w laseroterapii). Indywidualne podejście do klienta jest możliwe dzięki niezależnym konsultacjom kosmetologicznym.

Usuwanie przebarwień Cosmelan legionowo

Klinika Plowiecki – Zabiegi z zakresu kosmetologii

 

Każdy pragnie, by jego skóra zachowała młody i zdrowy wygląd przez długie lata. Wraz z wiekiem rozpoczyna się jednak naturalny proces starzenia, na skutek którego wiele osób może być mniej zadowolonych z kondycji skóry. Z pomocą mogą przyjść zabiegi kosmetologiczne wykonywane w Klinice Plowiecki.

Kosmetologia – ceny zabiegów

[table id=3 /]

Zabiegi kosmetologiczne, które cieszą się dobrą opinią

Polecam!
Szymon Czarnowski
2023-11-14
Byłam w klinice na zabiegu age element. Sam zabieg bardzo przyjemny i mega relaksujący. Personel na najwyższym poziomie! Wyszłam bardzo usatysfakcjonowana.
Anna Użyńska
2023-09-29
Pani Agata to najlepszy kosmetolog, jakiego spotkałam w życiu. Holistycznie podeszła do mojego problemu z trądzikiem. Mam ułożony pełen plan zabiegów. Skóra jest w coraz lepszym stanie. Cały personel jest rewelacyjny! Wnętrza stylowe. Cudowna atmosfera!
Beata Walczak
2023-09-18
Miła, ciepła atmosfera, indywidualnie podejście do klienta i jego potrzeb oraz profesjonalne zabiegi i porady. Zdecydowanie najlepsza klinika! Bardzo dziękuję Pani Agatce i Pani Oli za przecudowny czas ❤️
Karina Sikorska
2023-09-15
Jestem zachwycona wizytą. Podobało mi się wszystko zaczynając od atmosfery przez formę obsługi, czystość i sterylność. Obsługa kompetentna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko pięknie mi wytłumaczono przed i w czasie zabiegu. Czułam się w pełni zaopiekowana. Czekam teraz z niecierpliwością na efekty bo przede mną jeszcze kilka wizyt na które na pewno wybiorę się z uśmiechem :) Polecam!
Ola L
2023-09-06
Polecam ❤️
Aleksandra Syper
2023-08-15
Polecam z całego serca. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta.
Wioletta Kunkel
2023-07-19
Zdecydowanie najlepsza klinika! Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta! Zabiegi przeprowadzane są w fantastycznej atmosferze! Pani Agatko bardzo dziękuję!
Beata Mieluch
2023-07-13
Naprawdę jestem pod wrażeniem, byłam w paru salonach kosmetycznych ale nigdzie i to należy podkreślić nie rozmawiano i nie tłumaczono mi w taki sposób jak Pani Agata. Jestem juz po pierwszych zabiegach (lipoliza iniekcyjna i laserowe usuwanie naczynek) i widzę efekty. A to nie koniec- dostalam plan dalszych zabiegow, wiem co dalej, znam koszty). Jestem zachwycona. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agatę i jej klinikę.
Iwona P
2023-07-07

Poznaj specjalistów i lekarzy

Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę zdobywaną wie lu uznanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza praca jest naszą pasją, a dostęp do aktualnej wiedzy i najnowocześniejszej technologii medycznej pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy zabiegów laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Kosmetologia – Legionowo

W ofercie kliniki można znaleźć m.in. konsultacje kosmetologiczne, usuwanie przebarwień Cosmelan, terapię przeciwstarzeniową Age Element oraz peelingi chemiczne Mesopeel. Usuwanie przebarwień pozwala nie tylko skutecznie uporać się z problemem plam starczych, ale również zapobiega powstawaniu nowych zmian. Cosmelan uważa się także za jedną z najskuteczniejszych metod kuracji depigmentujących. Cały czas jej trwania to trzy miesiące. Jest praktycznie bezbolesna i polega na aplikacji maski w gabinecie, a następnie aplikowaniu przez pacjenta kremu na skórę zgodnie z zaleceniami kosmetologa. Terapia przeciwstarzeniowa to innowacyjny zabieg o udowodnionym działaniu. Wszystko dzięki trzem składnikom aktywnym: kwasowi szikimowemu, kwasowi maślanemu oraz izokwercetynie. Z 5-etapowej kuracji powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które skarżą się na nierówny koloryt skóry, ziemistość, odwodnienie, zmarszczki czy utratę jędrności. Z kolei peelingi chemiczne Mesopeel przeznaczone są do terapii różnych problemów skórnych, takich jak hiperpigmentacja, oznaki starzenia skóry, zmiany trądzikowe i potrądzikowe, blizny i rozstępy.

X