Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi kosmetologiczne

Klinika Plowiecki - Kosmetologia

Klinika Plowiecki – Zabiegi z zakresu kosmetologii

Każdy pragnie, by jego skóra zachowała młody i zdrowy wygląd przez długie lata. Wraz z wiekiem rozpoczyna się jednak naturalny proces starzenia, na skutek którego wiele osób może być mniej zadowolonych z kondycji skóry. Z pomocą mogą przyjść zabiegi kosmetologiczne wykonywane w Klinice Plowiecki.

Kosmetologia – Legionowo

W ofercie kliniki można znaleźć m.in. konsultacje kosmetologiczne, usuwanie przebarwień Cosmelan, terapię przeciwstarzeniową Age Element oraz peelingi chemiczne Mesopeel. Usuwanie przebarwień pozwala nie tylko skutecznie uporać się z problemem plam starczych, ale również zapobiega powstawaniu nowych zmian. Cosmelan uważa się także za jedną z najskuteczniejszych metod kuracji depigmentujących. Cały czas jej trwania to trzy miesiące. Jest praktycznie bezbolesna i polega na aplikacji maski w gabinecie, a następnie aplikowaniu przez pacjenta kremu na skórę zgodnie z zaleceniami kosmetologa. Terapia przeciwstarzeniowa to innowacyjny zabieg o udowodnionym działaniu. Wszystko dzięki trzem składnikom aktywnym: kwasowi szikimowemu, kwasowi maślanemu oraz izokwercetynie. Z 5-etapowej kuracji powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które skarżą się na nierówny koloryt skóry, ziemistość, odwodnienie, zmarszczki czy utratę jędrności. Z kolei peelingi chemiczne Mesopeel przeznaczone są do terapii różnych problemów skórnych, takich jak hiperpigmentacja, oznaki starzenia skóry, zmiany trądzikowe i potrądzikowe, blizny i rozstępy.

 

Dlaczego warto wybrać zabiegi kosmetologiczne w Klinice Plowiecki?

W Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Plowiecki można spotkać profesjonalistów, dla których praca jest pasją. Klinikę cechuje holistyczne podejście i najwyższa jakość wykonywanych zabiegów. Znajduje się tam 5 kameralnych gabinetów, dzięki czemu pacjent nie musi obawiać się o kwestie związane z prywatnością. O zdrowie i piękno dbają najnowocześniejsze urządzenia, m.in. światowej klasy lasery (używane w laseroterapii). Indywidualne podejście do klienta jest możliwe dzięki niezależnym konsultacjom kosmetologicznym.