Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi z użyciem lasera - Legionowo

Zabiegi medycyny estetycznej z użyciem lasera

Zabiegi laseroterapii w gabinecie z wykorzystaniem lasera, wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i w obecności lub pod kontrolą lekarza. To lekarz diagnozuje pacjenta i kwalifikuje go do zabiegów laserowych, które odbywają się w przyjaznej przestrzeni, gwarantującej pacjentowi kameralność oraz pełną prywatność. 

Zabiegi laseroterapii Legionowo

Klinika Plowiecki – szeroki zakres zabiegów laseroterapii dla dzieci 

 

Klinika Plowiecki specjalizuje się w innowacyjnych zabiegach laseroterapii dla dzieci, oferując skuteczne i bezpieczne procedury. Laseroterapia znajduje zastosowanie w leczeniu różnorodnych schorzeń skórnych u dzieci i młodzieży, takich jak zaburzenia naczyniowe, blizny po oparzeniach, trądzik czy urazy skórne. Procedury obejmują zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie znamion, dermabrazję, redukcję blizn i eliminację przebarwień.

Wskazania do zabiegów laseroterapii u dzieci to m.in.:

 

1. Zaburzenia naczyniowe.
2. Blizny po oparzeniach.
3. Trądzik.
4. Urazy skórne.

 

Przed przystąpieniem do terapii, kosmetolog przeprowadza staranny wywiad z rodzicami, mający na celu wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań. Przykładowe przeciwwskazania to:

 

1. Niedawne oparzenia słoneczne.
2. Bielactwo.
3. Łuszczyca.
4. Epilepsja.
5. Zaburzenia krzepliwości krwi.
6. Predyspozycje do bliznowców.
7. Obecność nowotworów.
8. Różne schorzenia immunologiczne, hormonalne i endokrynologiczne.

 

Zabiegi estetyczne, które cieszą się dobrą opinią

Polecam!
Szymon Czarnowski
2023-11-14
Byłam w klinice na zabiegu age element. Sam zabieg bardzo przyjemny i mega relaksujący. Personel na najwyższym poziomie! Wyszłam bardzo usatysfakcjonowana.
Anna Użyńska
2023-09-29
Pani Agata to najlepszy kosmetolog, jakiego spotkałam w życiu. Holistycznie podeszła do mojego problemu z trądzikiem. Mam ułożony pełen plan zabiegów. Skóra jest w coraz lepszym stanie. Cały personel jest rewelacyjny! Wnętrza stylowe. Cudowna atmosfera!
Beata Walczak
2023-09-18
Miła, ciepła atmosfera, indywidualnie podejście do klienta i jego potrzeb oraz profesjonalne zabiegi i porady. Zdecydowanie najlepsza klinika! Bardzo dziękuję Pani Agatce i Pani Oli za przecudowny czas ❤️
Karina Sikorska
2023-09-15
Jestem zachwycona wizytą. Podobało mi się wszystko zaczynając od atmosfery przez formę obsługi, czystość i sterylność. Obsługa kompetentna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko pięknie mi wytłumaczono przed i w czasie zabiegu. Czułam się w pełni zaopiekowana. Czekam teraz z niecierpliwością na efekty bo przede mną jeszcze kilka wizyt na które na pewno wybiorę się z uśmiechem :) Polecam!
Ola L
2023-09-06
Polecam ❤️
Aleksandra Syper
2023-08-15
Polecam z całego serca. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta.
Wioletta Kunkel
2023-07-19
Zdecydowanie najlepsza klinika! Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta! Zabiegi przeprowadzane są w fantastycznej atmosferze! Pani Agatko bardzo dziękuję!
Beata Mieluch
2023-07-13
Naprawdę jestem pod wrażeniem, byłam w paru salonach kosmetycznych ale nigdzie i to należy podkreślić nie rozmawiano i nie tłumaczono mi w taki sposób jak Pani Agata. Jestem juz po pierwszych zabiegach (lipoliza iniekcyjna i laserowe usuwanie naczynek) i widzę efekty. A to nie koniec- dostalam plan dalszych zabiegow, wiem co dalej, znam koszty). Jestem zachwycona. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agatę i jej klinikę.
Iwona P
2023-07-07

Poznaj specjalistów i lekarzy

Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę zdobywaną wie lu uznanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza praca jest naszą pasją, a dostęp do aktualnej wiedzy i najnowocześniejszej technologii medycznej pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy zabiegów laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Najwyższa jakość zabiegów z użyciem lasera

Lasery to urządzenia, które znalazły zastosowanie w wielu dziedzinach, m.in kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Wykorzystuje się je do usuwania nadmiernego owłosienia, usuwania naczyniaków oraz przebarwień, zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych, usuwania tatuaży i rozstępów. Szczególnie w ostatnich latach, laseroterapia stosowana jest w zabiegach odmładzających i rewitalizujących skórę.

Zabiegi laserem IPIXEL ER:YAG przeznaczone dla dojrzałej skóry opóźniają proces fotostarzenia, likwidują zmarszczki oraz poprawiają napięcie i elastyczność skóry. Poprzez mikronakłucia zewnętrznej warstwy skóry, stymulują tworzenie się włókien kolagenowych oraz elastyny, odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Tego rodzaju laser wykorzystuje się do resurfacingu twarzy, ale też usuwa nim blizny, tatuaże, zmarszczki i rozstępy. 

 

Laser Clear skin w Legionowie

Laserowy zabieg frakcyjny clear skin przeznaczony jest do cery trudnej, z punktami będącymi pozostałością po trądziku pospolitym, z grudkami i trwałymi krostkami. W trakcie zabiegu, laser nie tylko usuwa zmiany obecne na skórze, ale też spowalnia powstawanie blizn potrądzikowych w przyszłości, za sprawą stymulacji odnawianiem się warstwy kolagenu. Laser frakcyjny pomaga w leczeniu trądziku, poprawia wygląd skóry potrądzikowej i ostatecznie odmładza twarz. Zapraszamy także na profesjonalne i skuteczne usuwanie tatuaży w Legionowie.

Ekskluzywne zabiegi przy użyciu laserów to bezpieczny i skuteczny sposób na przywracanie skórze młodego wyglądu, usuwanie z niej zmian chorobowych lub powstałych na skutek nierozważnych decyzji w przeszłości. Zabiegi laserowe spłycają zmarszczki przy jednoczesnym wymuszaniu odnowy kolagenu i elastyny. Razem tworzą świeżą, gładką i pełną napięcia cerę. 

 

Zabiegi laserowe wykonujemy przez cały rok

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej i najnowocześniejszej technologii Alma Soprano, nasze zabiegi depilacji laserowej możemy wykonywać przez cały rok! Dodatkowo, zapraszamy osoby z każdym odcieniem skóry – czułość i precyzja tego lasera jest skuteczna i bezpieczna nawet dla osób o ciemnej karnacji czy kolorze skóry.

 

W Klinice Medycyny estetycznej laseroterapii Plowiecki w Legionowie stawiamy na najnowszą dostępną w branży technologi, dlatego możesz mieć pewność że wszystkie zabiegi mają maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo.

X