Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Depilacja laserowa
Legionowo

Depilacja laserowa to najlepszy, najbardziej trwały i skuteczny sposób na walkę z niechcianym owłosieniem. Naszym celem jest coś więcej niż tylko powstrzymanie wzrostu włosów, których nie chcesz. Pomagamy promować zdrowy styl życia i piękny wygląd, jednocześnie zwalczając niechciane włoski, które były finansowym i emocjonalnym obciążeniem dla tak wielu osób.

Jeśli szukasz rozwiązań do usuwania włosów, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Używamy najnowszego i najnowocześniejszego sprzętu laserowego Alma Soprano i technik, abyś poczuła się jak nowa osoba. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu laseroterapii i dermatologii. Z nami będziesz w dobrych rękach!

Trwałe usuwanie owłosienia – Klinika Plowiecki Legionowo

Depilacja laserowa to rewolucyjna technika trwałej redukcji owłosienia. Udowodniono klinicznie, że jest do 5 razy skuteczniejsza niż golenie, woskowanie lub pęsetowanie. Dzięki najwyższym ocenom bezpieczeństwa i komfortu dla tego rodzaju zabiegu, możesz uzyskać pozbawiony włosów wygląd bez kłopotów i bólu.

Po konsultacji z naszymi specjalistami pozbądź się na dobre zbędnego owłosienia dzięki depilacji laserowej. Nasi klienci otrzymują najlepsze usługi w światowych standardach i na najwyższej klasy sprzęcie!

Laserowa depilacja najnowocześniejszym sprzętem

Nasza najnowocześniejsza epilacja laserowa to najbardziej zaawansowana technologia w branży, zapewniająca najbezpieczniejsze i najlepsze usuwanie owłosienia. Zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt o światowych standardach, aby zapewnić naszym klientom jak najwięcej korzyści ze swoich zabiegów.

Epilacja laserowa QUATRO 3D – Technologia łączy w sobie trzy najbardziej efektywne długości fal laserowych: Alexandryt 755 nm, Speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm. Podczas zabiegu uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach. Epilacja jest praktycznie bezbolesna dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia ICE PLUS.

Depilacja laserowa technologią QUATRO 3D:

-> Depilacja wąsika
-> Depilacja uszu
-> Depilacja nosa
-> Depilacja linii białej
-> Depilacja brody
-> Depilacja pach
-> Depilacja karku
-> Depilacja ramion i przedramion
-> Depilacja pleców
-> Depilacja torsu
-> Depilacja brzucha
-> Depilacja Bikini Płytkie (pachwiny, wzgórek łonowy)
-> Depilacja Bikini Głębokie (pachwiny, wzgórek łonowy, wargi)
-> Depilacja : Bikini Brazylijskie
-> Depilacja pośladków
-> Depilacja Łydek i ud (z kolanami)
-> Depilacja całych nóg i stóp

Alexandryt Dioda 755 nm – Laser przeznaczony do bardzo jasnych i cienkich włosów np.: w okolicy twarzy.

W technologii Alexandryt Dioda 755nm depilujemy:

-> Meszek na twarzy
-> Baczki
-> Przestrzeń między brwiami
-> Wąsik

Salon epilacji laserowej w Klinice Plowiecki jest w pełni poświęcony poprawie wyglądu i samopoczucia Twojej skóry. Wyeliminuj niechciane włosy z twarzy, pach i nie tylko dzięki najbardziej zaawansowanej technologii laserowej. Zadbaj o siebie od stóp do głów, korzystając z naszych usług. Używamy tylko najlepszych urządzeń do depilacji najbardziej renomowanych firm na świecie.

 

Zabiegi laserowe wykonujemy przez cały rok

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej i najnowocześniejszej technologii Alma Soprano, nasze zabiegi depilacji laserowej możemy wykonywać przez cały rok! Dodatkowo, zapraszamy osoby z każdym odcieniem skóry – czułość i precyzja tego lasera jest skuteczna i bezpieczna nawet dla osób o ciemnej karnacji czy kolorze skóry.

 

Zabiegi depilacji laserowej – zapisz się już dziś!

Depilacja laserowa wymaga prywatności, dyskrecji i komfortu. To jedyne holistyczne podejście z najnowszą technologią, które może zapewnić trwałe usuwanie włosów, a my jesteśmy tu dla Ciebie. Nasze lasery wycinają mieszki włosowe u nasady i zapewniają płynny i profesjonalny zabieg estetyczny bez dyskomfortu. Oferujemy szeroką gamę pakietów dostosowanych do Twoich osobistych potrzeb i budżetu, i czekamy, aż zadzwonisz do nas już dziś.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!