Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego
Legionowo

Wysokiej mocy laser Q-Switch Nd:YAG, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny to skuteczny i sprawdzony sposób na usunięcie makijażu permanentnego. Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka.

Klinika Plowiecki posiada w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów laseroterapii. Urządzenia do terapii laserowej znalazły swoje zastosowanie chociażby w medycynie estetycznej, czy kosmetologii. Dzięki emisji światła laserowego, możemy leczyć takie schorzenia skóry jak: blizny, znamiona, nadmierne owłosienie, rozstępy i wiele wiele innych.

Bezpieczny zabieg usuwania makijażu permanentnego

W Klinice Plowiecki w podejściu do pacjenta stawiamy nie tylko na ekskluzywność naszych usług, ale i bezpieczeństwo. Zanim jakikolwiek zabieg się odbędzie, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na odpowiednie środki ochrony. Przestrzegamy zatem wszelkich zasad higieny w gabinetach. Stanowiska są dezynfekowane po każdym pacjencie, używamy do tego celu specjalnych środków biobójczych. Nasz personel stosuje na co dzień środki ochrony w postaci jednorazowych maseczek i rękawiczek.

Laseroterapia – skuteczny sposób na usuwanie makijażu permanentnego

Zabieg cieszący się dużą popularnością i coraz częściej wykonywany przez pacjentów, to laserowe usuwanie makijażu permanentnego. Niejednokrotnie, z czasem makijaż permanentny, który został wykonany kilka lat wcześniej, zaczyna wyglądać mało estetycznie bądź zwyczajnie powszednieje. Do przeprowadzenia zabiegu usunięcia makijażu permanentnego wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt bazujący na zaawansowanych technologiach. Dzięki temu takie narzędzia pracy spełniają wszelkie światowe standardy. W Klinice Plowiecki używamy lasera Q-Switch Nd:YAG, przy użyciu głowicy Clear Lift. To urządzenie jest doceniane głównie z uwagi na holistyczne podejście do problemów skórnych. Możemy wykorzystywać je nie tylko do usuwania makijażu permanentnego, ale też usuwamy nim tatuaże oraz przeprowadzamy nieinwazyjne zabiegi odmładzające.

Jak działa laser do usuwania makijażu?

Działanie lasera opiera się na energii pochodzącej z wiązek światła. Jego działanie w systemie frakcyjnym wywołuje mikroskopijne uszkodzenia tkanek głębokich skóry właściwej. Nie uszkadza on natomiast naszego naskórka.

Zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego – jak wygląda?

Coraz więcej kobiet decyduje się na wykonanie makijażu permanentnego brwi lub makijażu permanentnego ust. Są to też czasami zabiegi na powieki wzdłuż linii rzęs. Trwałość takiego makijażu wynosi do 5 lat. Niestety nie każdy makijaż jest wykonany w sposób profesjonalny, albo zwyczajnie zmieniają się gusta i preferencje pacjentek. Warto rozważyć poddanie się zabiegowi usunięcia takiego makijażu w profesjonalnym gabinecie przy użyciu lasera Clear Lift Q-Switch Nd:YAG. Zabieg wykonywany jest zazwyczaj w cyklu od kilku do kilkunastu zabiegów. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb skóry, grubości i głębokości pigmentu oraz tego jak dawno zabieg był wykonywany.

Laseroterapia w tym przypadku polega na rozbijaniu pigmentu pod skórą na bardzo drobne cząsteczki, przy pomocy wiązki światła laserowego. Pozostałości barwnika są usuwane przez nasz organizm poprzez skórę. Podczas wykonywania zabiegu dbamy o to, aby bolesność w trakcie jego wykonywania była jak najmniejsza. Informujemy pacjenta również o wszelkich zasadach istotnych przy rekonwalescencji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz umówienia dogodnego terminu wizyty. Wybór usług w naszej klinice to gwarantowana najwyższa jakość!

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!

X