Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Oczyszczanie skóry Clear Skin
Legionowo

Zabieg frakcyjnego odmładzania skóry przeznaczony do skór z trądzikiem pospolitym, z grudkami, krostkami i guzkami, jednocześnie osiągając efekt odmładzający, zmniejszając pojawienie się blizn potrądzikowych przez stymulację odnowy kolagenu. Frakcyjne odmładzanie skóry. Nieablacyjny laser frakcyjny z jednoczesnym chłodzeniem kontaktowym w celu bezpiecznego i skutecznego leczenia trądziku o różnej etiologii.

Oczyszczanie skóry Clear Skin z wykorzystaniem lasera nieablacyjnego to ekskluzywna procedura cechująca się najwyższą jakością oraz holistycznym podejściem do różnego rodzaju problemów dermatologicznych. Najnowocześniejszy sprzęt wykorzystywany podczas zabiegu pozwala uzyskać trwałe efekty pięknej i gładkiej skóry.

 

Usuwanie blizn potrądzikowych laserem nieablacyjnym

Laser nieablasyjny to urządzenie wykorzystujące promieniowanie elektromagnetczne o ograniczonych wartościach, które oddziałuje na głębsze warstwy skóry. Jest to zabieg nieinwazyjny, dzięki czemu okres rekonwalescencji po całej procedurze jest niezwykle krótki. Urządzenie wykorzystuje efekt wychwytywania przez tkanki promieniowania o określonych wartościach, co skutkuje wzrostem temperatury w danym obszarze ciała. Odpowiednio dobrane parametry lasera sprawiają, że oddziałuje on na zmiany skórne, takie jak przebarwienia, zmarszczki i blizny.

 

Usuwanie niedoskonałości skóry

Laser nieablacyjny wykorzystywany w naszym salonie to sprzęt spełniający światowe standardy. Zabieg uzupełniony został dodatkowo o jednoczesne chłodzenie kontaktowe, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort procedury.

Zabieg oczyszczania skóry Clear Skin pozwala wybiórczo usunąć zmiany bliznowe, naczyniowe lub oznaki starzenia. Jednocześnie, w przeciwieństwie do lasera ablacyjnego, nie uszkadza naskórka. To ekskluzywny zabieg zapewniający bardzo szybkie efekty z jednoczesnym minimalnym czasem koniecznym do rekonwalescencji.

Laser nieablacyjny posiada parametry dobrane w taki sposób, aby oddziaływać na głębokie zmiany skórne. Efekt termiczny w skórze głębokiej powodują rozpad niechcianych struktur, które w następnym etapie eliminowane są naturalnie przez komórki odpornościowe naszego organizmu.

 

Kiedy stosować laser nieablacyjny?

Laser nieablacyjny jest szczególnie skuteczny przy usuwaniu blizn, zwłaszcza tych potrądzikowych, Zaleca się go również przy zmianach naczyniowych, a także do zmniejszania oznak starzenia, takich jak zmarszczki.

 

Zabiegi Clear Skin obejmują:

  • Twarz
  • Dekolt
  • Szyję
  • Plecy i okolice łopatek
  • Usta i oczy
  • Grzbiet dłoni

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!

Więcej informacji już niebawem!

X