Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Makijaż permanentny: usta, brwi, powieki

makijaz-permanentny-legionowo

Klinika Plowiecki – Makijaż permanentny

Naturalne piękno warto podkreślać, by skutecznie zaakcentować atuty swojej urody. Aby robić to przy pomocy makijażu, trzeba wykazać się cierpliwością, odpowiednią techniką i sporą ilością czasu. Dlatego też doskonałą alternatywą jest makijaż permanentny, który pozwoli cieszyć się wspaniałymi efektami i prezentować nienagannie niezależnie od okoliczności. W naszej klinice do wykonywania makijażu permanentnego brwi oraz makijażu permanentnego ust wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt spełniający światowe standardy. Cały proces polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry pigmentu, który zostaje w nich na wiele lat i wykazuje imponującą odporność na ścieranie.

Trwały makijaż ust i brwi

  • Makijaż permanentny ust – nada wargom koloru co sprawi, że staną się pełniejsze, bardziej kobiece i zmysłowe. Zniknie problem systematycznego aplikowania szminki rozmazującej się podczas jedzenia czy picia.
  • Makijaż permanentny brwi – pozwoli nadać im właściwy, dopasowany do twarzy kształt, optycznie zagęścić, wymodelować ich łuki oraz zadbać o to, by spojrzenie nabrało magnetyzmu. Każda klientka, w zależności od potrzeb i preferencji, może wybierać spośród czterech metod, do których należą: microblading, ombre, insta i powder.

Doskonale wiemy, jak bardzo przedstawicielki płci pięknej lubią eksperymentować z własnym wyglądem dlatego oferujemy również zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego.

Permanentny makijaż – wykonywanie oraz usuwanie

Zatrudniony w naszej klinice personel to wykwalifikowane osoby z doświadczeniem, które realizują swoje obowiązki w sposób profesjonalny, dbając o bezpieczeństwo i higienę pracy. Najwyższa jakość oraz ekskluzywność idą w parze z troską o dobro odwiedzających placówkę. Holistyczne podejście do pacjentów, uważne wsłuchiwanie się w to, co mają do powiedzenia, przyjmowanie sugestii oraz służenie fachowymi radami – to nas wyróżnia. Kameralność i prywatność sprawiają, że zabiegi przeprowadzane są w miłej atmosferze pełnej relaksu i pozytywnego nastawienia.