Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Makijaż permanentny: usta, brwi, powieki

Naturalnie wyglądający makijaż permanentny, którym zachwycisz wszystkich!

Naturalne piękno warto podkreślać, by skutecznie zaakcentować atuty swojej urody. Aby robić to przy pomocy makijażu, trzeba wykazać się cierpliwością, odpowiednią techniką i sporą ilością czasu. Dlatego też doskonałą alternatywą jest makijaż permanentny, który pozwoli cieszyć się wspaniałymi efektami i prezentować nienagannie niezależnie od okoliczności.

makijaz permanentny legionowo

Zalety makijażu permanentnego

 

  • Makijaż permanentny brwi jest idealny dla osób, które mają ubytki w brwiach i i chcą nadać im wyrazisty, regularny kształt.
  • Makijaż permanentny pomoże Ci uzyskać naturalny efekt.
  • Jest idealny dla osób, które nie mają czasu na codzienną pielęgnację brwi.
  • Jest to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie
  • W naszej klinice do wykonywania makijażu permanentnego brwi oraz makijażu permanentnego ust wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt spełniający światowe standardy. Cały proces polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry pigmentu, który zostaje w nich na wiele lat i wykazuje imponującą odporność na ścieranie.

Makijaż permanentny – ceny zabiegów

Makijaż PermanentnyCzas twania Cena
Konsultacja z Linergistką30minBezpłatnie
Brwi (metoda: Ombre, Powder, Insta, Microblading)3h 30min800 zł
Usta3h 30min1000 zł
Makijaż Permanentny Brwi+ Usta5h1700 zł
Makijaż permanentny – kreska dekoracyjna1h 30min800zł
Dopigmentowanie Makijażu Permanentnego do 6 tygodni2h200 zł
Dopigmentowanie Makijażu Permanentnego do 12 mc1h 30min500 zł
Laserowe Usuwanie Makijażu Permanentnego30min400 zł

Zabiegi estetyczne, które cieszą się dobrą opinią

Polecam masaż u Pani Natalii bańką chińską, zauważyłam ujędrnianie skóry już po pierwszej wizycie. Miła atmosfera, a dodatkowo mega relax.
Natalia Kulig
2022-10-26
Profesjonalna klinika i ludzie pracujący tutaj. Sprzęt i traktowanie klienta na najwyższym poziomi jakości. Każdy pedant będzie zadowolony z czystości.
Daniel Ziółkowski
2022-09-28
Bardzo profesjonalnie i tyczy się to personelu, jakości usług, kosmetyków, a nawet samego wnętrza. Jestem zadowolona z każdej wizyty, na której zawsze czuję, że cały personel faktycznie się mną interesuje, słucha moich potrzeb i chętnie doradza ❤️
Agata
2022-09-20
Bardzo przyjemne miejsce, personel znakomity, piękne i miłe kobiety które tam pracują sprawiają, że chce się wracać;) Gorąco polecam;)
Krzysztof Mianowicz
2022-09-13
Bardzo przyjemne miejsce. Obsługa miła i przede wszystkim profesjonalna. Polecam
Dominika Bożym
2022-08-29
Wspaniałe miejsce dla Nas kobiet aby zadbać o siebie ! Pełen profesjonalizm ! Polecam !
Angelika Rogalska
2022-08-09
Przepiękne miejsce, profesjonalna obsługa i najnowocześniejsze sprzęty. Bardzo polecam!
Justyna
2022-07-29
Bardzo polecam 💙
Sophie ici
2022-07-28

Poznaj specjalistów i lekarzy

Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę zdobywaną wie lu uznanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza praca jest naszą pasją, a dostęp do aktualnej wiedzy i najnowocześniejszej technologii medycznej pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy zabiegów laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Trwały makijaż ust i brwi – warto wiedzieć!

Makijaż permanentny ust – nada wargom koloru co sprawi, że staną się pełniejsze, bardziej kobiece i zmysłowe. Zniknie problem systematycznego aplikowania szminki rozmazującej się podczas jedzenia czy picia.

Makijaż permanentny brwi – pozwoli nadać im właściwy, dopasowany do twarzy kształt, optycznie zagęścić, wymodelować ich łuki oraz zadbać o to, by spojrzenie nabrało magnetyzmu. Każda klientka, w zależności od potrzeb i preferencji, może wybierać spośród czterech metod, do których należą: microblading, ombre, insta i powder.

Doskonale wiemy, jak bardzo przedstawicielki płci pięknej lubią eksperymentować z własnym wyglądem dlatego oferujemy również zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego.

 

Permanentny makijaż – wykonywanie oraz usuwanie

Zatrudniony w naszej klinice personel to wykwalifikowane osoby z doświadczeniem, które realizują swoje obowiązki w sposób profesjonalny, dbając o bezpieczeństwo i higienę pracy. Najwyższa jakość oraz ekskluzywność idą w parze z troską o dobro odwiedzających placówkę. Holistyczne podejście do pacjentów, uważne wsłuchiwanie się w to, co mają do powiedzenia, przyjmowanie sugestii oraz służenie fachowymi radami – to nas wyróżnia. Kameralność i prywatność sprawiają, że zabiegi przeprowadzane są w miłej atmosferze pełnej relaksu i pozytywnego nastawienia.