Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Nasza technologia

Analiza komputerowa skóry
pierwszy taki zabieg w Legionowie!

Lumiscan Legionowo

Klinika Plowiecki – Badanie komputerowe skóry – Legionowo

 

W Klinice Plowiecki stawiamy na najbardziej szczegółową i kompleksową konsultację kosmetologiczną. Nasz zespół to osoby pełne pasji posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy. Dlatego stale rozwijamy swoją wiedzę i stawiamy na nowoczesne metody badania skóry. Jako jedyni w Legionowie możemy pochwalić się urządzeniem LUMISCAN® służącym do pełnej diagnostyki skóry, wyprzedzając czas. Dzięki takiej analizie zobaczymy zmiany, które powstają w głęb struktur skóry, a nie dostrzegamy ich swoim okiem. Nareszcie możemy w pełni zapobiegać problemom zanim się pojawią widoczne.

 

Multispektralne badanie, obrazowanie i diagnostyka skóry twarzy LUMISCAN®

 

Jakie informacje czekają na Ciebie podczas takiej analizy skóry? 

Między innymi dowiesz się jak starzeje się stoją Twoja skóra, zobaczymy znamy pigmentacyjne i naczyniowe często te niewidoczne gołym okiem, określimy stan skóry pod względem zanieczyszczeń produkcji sebum czy nawilżenia. Podczas konsultacji dostaniesz gotowy indywidualny plan zabiegowy oraz dobierzemy pielęgnację domową. 

Zmiany pigmentacyjne

Rozszerzone pory

Obecność porfiryn

Zmiany naczyniowe

 

Zabiegi estetyczne, które cieszą się dobrą opinią

Polecam!
Szymon Czarnowski
2023-11-14
Byłam w klinice na zabiegu age element. Sam zabieg bardzo przyjemny i mega relaksujący. Personel na najwyższym poziomie! Wyszłam bardzo usatysfakcjonowana.
Anna Użyńska
2023-09-29
Pani Agata to najlepszy kosmetolog, jakiego spotkałam w życiu. Holistycznie podeszła do mojego problemu z trądzikiem. Mam ułożony pełen plan zabiegów. Skóra jest w coraz lepszym stanie. Cały personel jest rewelacyjny! Wnętrza stylowe. Cudowna atmosfera!
Beata Walczak
2023-09-18
Miła, ciepła atmosfera, indywidualnie podejście do klienta i jego potrzeb oraz profesjonalne zabiegi i porady. Zdecydowanie najlepsza klinika! Bardzo dziękuję Pani Agatce i Pani Oli za przecudowny czas ❤️
Karina Sikorska
2023-09-15
Jestem zachwycona wizytą. Podobało mi się wszystko zaczynając od atmosfery przez formę obsługi, czystość i sterylność. Obsługa kompetentna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko pięknie mi wytłumaczono przed i w czasie zabiegu. Czułam się w pełni zaopiekowana. Czekam teraz z niecierpliwością na efekty bo przede mną jeszcze kilka wizyt na które na pewno wybiorę się z uśmiechem :) Polecam!
Ola L
2023-09-06
Polecam ❤️
Aleksandra Syper
2023-08-15
Polecam z całego serca. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta.
Wioletta Kunkel
2023-07-19
Zdecydowanie najlepsza klinika! Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta! Zabiegi przeprowadzane są w fantastycznej atmosferze! Pani Agatko bardzo dziękuję!
Beata Mieluch
2023-07-13
Naprawdę jestem pod wrażeniem, byłam w paru salonach kosmetycznych ale nigdzie i to należy podkreślić nie rozmawiano i nie tłumaczono mi w taki sposób jak Pani Agata. Jestem juz po pierwszych zabiegach (lipoliza iniekcyjna i laserowe usuwanie naczynek) i widzę efekty. A to nie koniec- dostalam plan dalszych zabiegow, wiem co dalej, znam koszty). Jestem zachwycona. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agatę i jej klinikę.
Iwona P
2023-07-07

Poznaj specjalistów i lekarzy

Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę zdobywaną wie lu uznanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza praca jest naszą pasją, a dostęp do aktualnej wiedzy i najnowocześniejszej technologii medycznej pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy zabiegów laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zapraszamy na badanie skóry jedyne takie w Legionowie!

 
 
X