Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Zabiegi laserem Clear Lift + usuwanie tatuaży
Legionowo

Wskazania: zmiany pigmentacyjne, melasma, lifting skóry, redukcja zmarszczek, usuwanie makijażu permanentnego, usuwanie tatuażu. To wysokiej mocy laser Q-Switch Nd:YAG, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny. Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka.

Usuwanie tatuażu – skuteczne i trwałe

Laserowe usuwanie tatuażu to zabieg, który z biegiem czasu staje się coraz bardziej popularny. Dostępność i moda na tatuaże to dziś niejednokrotnie wiele nietrafionych decyzji, które z czasem znajdują swój finał właśnie w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii. W Klinice Plowiecki usuwamy tatuaże za pomocą profesjonalnego lasera o światowej renomie i standardzie. Gwarantujemy najwyższą możliwą skuteczność i widoczne efektu już po pierwszej sesji.

Jak wygląda zabieg usuwania tatuażu?

Zabieg usuwania tatuażu składa się z kilku wizyt, w zależności o wielkości, nasycenia i głębokości wykonanego tatuaży. Statystycznie to od 4 do 6 sesji laserem, który rozbija pigment pod skórą. Zabieg może sprawiać pewien dyskomfort, ale istnieje możliwość zastosowania naskórnego znieczulenia specjalnym preparatem. Po zabiegu zaś może wystąpić delikatne krwawienie, opuchlizna i zaczerwienienie – a pigment będzie stopniowo wytrącał się przez skórę. Usuwany tatuaż powinien być zakryty przed słońcem, miejsca nie należy myć mydłem i warto zastosować opatrunek. Podczas gojenia zazwyczaj występuje swędzenie – należy jednak powstrzymać się przed drapaniem, aby nie spowodować powstania blizn.

Usuwanie tatuażu Legionowo
Skuteczne i widoczne już po kilku sesjach laserowe usuwanie tatuaży – Zapisz się na zabieg!

 

 

Pozostałe zabiegi laserem Clear Lift

Clear Lift to nieinwazyjny zabieg laserowy, dzięki któremu można rozświetlić i wygładzić skórę. Kondycja skóry ulega diametralnej poprawie, co sprawia, że zmarszczki stają się niemal niewidoczne. Większość zabiegów laserowych wywołuje efekt termiczny, lecz decydując się na Clear Lift można mieć pewność, że naskórek nie zostanie naruszony – laser oddziałuje swoją energią przede wszystkim pod naskórkiem, przez co powstaje kontrolowane mikrouszkodzenie. Zabieg jest bezbolesny, co sprawia, że pacjent zbędnie się nie stresuje, a znieczulenie nie jest wymagane. Po zakończeniu skóra pacjenta może być lekko zaczerwieniona, lecz stan ten znika po kilku godzinach. Jeśli chodzi o zalecenia pozabiegowe również nie trzeba się martwić – Clear Lift nie wymaga okresu rekonwalescencji pozabiegowej.

Dzięki holistycznemu podejściu specjalistów do pacjenta nie trzeba obawiać się przed zabiegiem. Klinika odznacza się najwyższą jakością, a sprzęt spełnia światowe standardy, dzięki czemu osoby decydujące się na zabiegi mają pewność, że są „w dobrych rękach”.

zabiegi laserem clear lift

 

Wygładzanie skóry laserem Clear Lift – dla kogo ten zabieg?

W przypadku zabiegu Clear Lift ścisłe wymagania nie są określone – jest on dedykowany osobom chcącym poprawić kondycję swojej skóry (m.in. wygładzić zmarszczki i opóźnić procesy starzenia). Wskazaniem do przeprowadzenia tego zabiegu mogą być też widoczne przebarwienia oraz widoczne „zmęczenie” skóry. Jednak jak przed każdym zabiegiem istnieją również przeciwwskazania – przykładowo jest to ciąża czy choroba nowotworowa.

Coraz mniej osób waha się przed użyciem laseroterapii na własnej skórze skórę, a zabiegi nieinwazyjne są często zalecane przez samych lekarzy. Profesjonalny personel Kliniki Plowiecki posiada odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w tym zakresie – przed decyzją warto zasięgnąć informacji, które mogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Clear Lift jest zabiegiem laserowym, który wpłynie korzystnie na skórę, a jego efektami będzie można cieszyć się przez długi okres czasu.

Zabiegi Clear Lift obejmują:

-> Usuwanie tatuaży
-> Wygładzanie skóry twarzy
-> Wygładzanie dekoltu i szyi
-> Wygładzanie skóry dłoni
-> Usuwanie makijażu permanentnego

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!