Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Najnowsza technologia

Alma Soprano Titanium - Legionowo

Alma Soprano Titanium - Legionowo

Zabiegi urządzeniem Alma Soprano Titanium – Legionowo

Soprano Titanium to nowoczesna platforma do depilacji laserowej marki Alma Lasers. Jest to najnowocześniejsze urządzenie wykorzystywane przez wiele gabinetów medycyny estetycznej na całym świecie.
Nowa głowica TRIO posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2. Zabiegi epilacji są przez to bardzo szybkie, ponieważ możemy pracować na obszarze nawet do 600 cm2. Dzięki aż trzem długościom fal (Alexandryt 755 nm, Speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm) podczas zabiegu trwale uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach, a sama depilacja jest bardzo dokładna i doskonale sprawdza się na fototypach skóry I-VI oraz skórze mocno opalonej.

 

Laser do epilacji Alma Soprano Titanium

Alma Soprano Titanium posiada również dwa wejścia pozwalające podłączyć jednocześnie dwa aplikatory. To sprawia, że podczas zabiegu epilacji nie trzeba już przełączać głowic, a Pacjent spędza mniej czasu w gabinecie. Dzięki temu zarówno osoba poddawana zabiegowi, jak i osoba przeprowadzająca zabieg ma większy komfort.

 

Zabiegi depilacji laserowej wykonujemy przez cały rok

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej i najnowocześniejszej technologii Alma Soprano, nasze zabiegi depilacji laserowej możemy wykonywać przez cały rok! Dodatkowo, zapraszamy osoby z każdym odcieniem skóry – czułość i precyzja tego lasera jest skuteczna i bezpieczna nawet dla osób o ciemnej karnacji czy kolorze skóry.

 

Zapraszamy na zabiegi z użyciem Alma Soprano Titanium:

 
Depilacja laserowa