Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Agata Plowiecki
Właścicielka, Kosmetolog

Agata Plowiecki to absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją odnowa biologiczna Wellness & Spa.

Obecnie pogłębia swoją wiedzę na kierunku medycznym na Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Jej pasja do pielęgnacji twarzy i ciała rozwija się poprzez udział w różnorodnych kursach i szkoleniach.

Agata wyróżnia się holistycznym podejściem do pracy, łącząc różnorodne terapie w celu zapewnienia pacjentom optymalnych efektów kuracji. Jej obszerna wiedza z zakresu dermokosmetyki, laseroterapii i kosmetologii estetycznej pozwala skutecznie dbać o skórę.

Specjalizuje się zarówno w profilaktyce utrzymania młodego wyglądu skóry, jak i w poprawianiu jej kondycji, redukcji zmian skórnych, przebarwień, blizn oraz wspieraniu leczenia trądziku młodzieńczego/różowatego. Wykorzystuje różnorodne technologie, takie jak zabiegi laserowe i mezoterapia igłowa, oraz zaawansowane urządzenia kosmetyczne.

Poza pracą, Agata to niepoprawna optymistka, która pasjonuje się również psychologią. Jej zaangażowanie w ciągłe doskonalenie sprawia, że jest profesjonalistką z pasją, gotową sprostać wszelkim wyzwaniom w dziedzinie kosmetologii.

X