Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi dodatkowe

epilacja-laserowa-legionowo

Klinika Plowiecki – Nasza pozostałe zabiegi kosmetyczne

Ekskluzywna oferta Kliniki Plowiecki to wysublimowany zestaw zabiegów upiększających ciało oraz możliwość bezinwazyjnego, bezpiecznego poprawienia urody.

W wachlarzu zabiegów dodatkowych Klinika proponuje szereg usług kosmetycznych podkreślających naturalne piękno. Należą do nich:

 

Ceny pozostałych zabiegów Kliniki Plowiecki

Zabiegi dodatkoweCzas twania Cena
Przedłużanie Rzęs Mlashes (metody 1D-3D)2h 30min300 zł
Uzupełnienie rzęs Mlashes 1D-3D2h250 zł
Przedłużanie Rzęs Mlashes (light, full volume)2h 30min250 zł
Uzupełnienie rzęs Mlashes (light, full volume)2h230 zł
Rzęsy Lifting + Laminacja + Farbka1h 30min200 zł
Brwi Laminacja + Botox1h 30min200 zł
Brwi Henna Pudrowa + Geometria1h 30min140 zł
Brwi Farbka z Regulacją30min90 zł
Henna Żelowa z Regulacją30min70 zł
Henna Żelowa Rzęs15min50 zł
Rzęsy lifting + Laminacja brwi1h400 zł
Zdjęcie rzęs20min50 zł

Zabiegi, które cieszą się dobrą opinią

Polecam masaż u Pani Natalii bańką chińską, zauważyłam ujędrnianie skóry już po pierwszej wizycie. Miła atmosfera, a dodatkowo mega relax.
Natalia Kulig
2022-10-26
Profesjonalna klinika i ludzie pracujący tutaj. Sprzęt i traktowanie klienta na najwyższym poziomi jakości. Każdy pedant będzie zadowolony z czystości.
Daniel Ziółkowski
2022-09-28
Bardzo profesjonalnie i tyczy się to personelu, jakości usług, kosmetyków, a nawet samego wnętrza. Jestem zadowolona z każdej wizyty, na której zawsze czuję, że cały personel faktycznie się mną interesuje, słucha moich potrzeb i chętnie doradza ❤️
Agata
2022-09-20
Bardzo przyjemne miejsce, personel znakomity, piękne i miłe kobiety które tam pracują sprawiają, że chce się wracać;) Gorąco polecam;)
Krzysztof Mianowicz
2022-09-13
Bardzo przyjemne miejsce. Obsługa miła i przede wszystkim profesjonalna. Polecam
Dominika Bożym
2022-08-29
Wspaniałe miejsce dla Nas kobiet aby zadbać o siebie ! Pełen profesjonalizm ! Polecam !
Angelika Rogalska
2022-08-09
Przepiękne miejsce, profesjonalna obsługa i najnowocześniejsze sprzęty. Bardzo polecam!
Justyna
2022-07-29
Bardzo polecam 💙
Sophie ici
2022-07-28

Poznaj specjalistów i lekarzy

Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę zdobywaną wie lu uznanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza praca jest naszą pasją, a dostęp do aktualnej wiedzy i najnowocześniejszej technologii medycznej pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy zabiegów laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zabiegiem przedłużania rzęs Mlashes można uzyskać różne efekty. W zależności od upodobań można tylko nadać rzęsom naturalne piękno i  delikatnie podkreślić oko lub w sposób maksymalny je wystylizować (metoda 4D,5D lub Volume).

Lifting rzęs eksponuje wygląd naturalnych rzęs, podnosi je, pogrubia i zagęszcza. Nasi specjaliści pracują na najwyższej jakości preparatach, które są bezpieczne dla użytkownika. Dzięki temu zabieg może się utrzymywać nawet do kilku tygodni. 

Henna pudrowa brwi to metoda koloryzacji i stylizacji brwi. Podkreśla wygląd oka, poprawia wygląd twarzy, a włoski stają się silne i odżywione. Pracujemy na produktach tylko naturalnego pochodzenia. Podczas zabiegu gwarantujemy klientom kameralność i prywatność.

Henna żelowa brwi z ich regulacją to idealny pakiet dla pań, które chcą tylko podkreślić kolorem naturalny wygląd łuku brwiowego.

 

Zabiegi kosmetyczne w Klinice Plowiecki

Klinika Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Kosmetologii to nowy wymiar usług w dziedzinie podkreślenia urody, zachowania jej piękna i retuszu niedoskonałości. Każdego pacjenta traktujemy z troską i indywidualnością. Cechuje nas holistyczne podejście do problemu. Każdy wykonany zabieg to inna historia, odmienne problemy oraz zmaganie się z uprzedzeniami. Obrana przez nas taktyka pozwala czasem w prosty sposób odmienić jakość życia klienta. Zwykła rozmowa i spełnienie oczekiwań potrafią  zdziałać cuda.

Personalne traktowanie pacjenta zawsze kończy się dobraniem odpowiedniego zabiegu. Produkty, których używamy cechuje najwyższa jakość, a sprzęt niezbędny do świadczenia usług wpisuje się w światowe standardy. Każdy pacjent ma zapewnioną prywatność, a zabiegi wykonywane są w kameralnej i przyjaznej atmosferze.