Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi dodatkowe

epilacja-laserowa-legionowo

Klinika Plowiecki – Nasza pozostałe zabiegi kosmetyczne

Ekskluzywna oferta Kliniki Plowiecki to wysublimowany zestaw zabiegów upiększających ciało oraz możliwość bezinwazyjnego, bezpiecznego poprawienia urody.

W wachlarzu zabiegów dodatkowych Klinika proponuje szereg usług kosmetycznych podkreślających naturalne piękno. Należą do nich:

 

Zabiegiem przedłużania rzęs Mlashes można uzyskać różne efekty. W zależności od upodobań można tylko nadać rzęsom naturalne piękno i  delikatnie podkreślić oko lub w sposób maksymalny je wystylizować (metoda 4D,5D lub Volume).

Lifting rzęs eksponuje wygląd naturalnych rzęs, podnosi je, pogrubia i zagęszcza. Nasi specjaliści pracują na najwyższej jakości preparatach, które są bezpieczne dla użytkownika. Dzięki temu zabieg może się utrzymywać nawet do kilku tygodni. 

Henna pudrowa brwi to metoda koloryzacji i stylizacji brwi. Podkreśla wygląd oka, poprawia wygląd twarzy, a włoski stają się silne i odżywione. Pracujemy na produktach tylko naturalnego pochodzenia. Podczas zabiegu gwarantujemy klientom kameralność i prywatność.

Henna żelowa brwi z ich regulacją to idealny pakiet dla pań, które chcą tylko podkreślić kolorem naturalny wygląd łuku brwiowego.

 

Zabiegi kosmetyczne w Klinice Plowiecki

Klinika Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Kosmetologii to nowy wymiar usług w dziedzinie podkreślenia urody, zachowania jej piękna i retuszu niedoskonałości. Każdego pacjenta traktujemy z troską i indywidualnością. Cechuje nas holistyczne podejście do problemu. Każdy wykonany zabieg to inna historia, odmienne problemy oraz zmaganie się z uprzedzeniami. Obrana przez nas taktyka pozwala czasem w prosty sposób odmienić jakość życia klienta. Zwykła rozmowa i spełnienie oczekiwań potrafią  zdziałać cuda.

Personalne traktowanie pacjenta zawsze kończy się dobraniem odpowiedniego zabiegu. Produkty, których używamy cechuje najwyższa jakość, a sprzęt niezbędny do świadczenia usług wpisuje się w światowe standardy. Każdy pacjent ma zapewnioną prywatność, a zabiegi wykonywane są w kameralnej i przyjaznej atmosferze.