Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi usuwania tatuaży - Legionowo

Usuwanie tatuaży laserem Q-Switch

W Klinice Plowiecki usuwamy tatuaże za pomocą profesjonalnego lasera Q-Switch Nd:YAG o światowej renomie i standardzie. Gwarantujemy najwyższą możliwą skuteczność i widoczne efektu już po pierwszej sesji. Przekonaj się sam!

Usuwanie tatuaży laserem - Legionowo

Skuteczne i trwałe usuwanie tatuażu

 

  • Wysokiej mocy laser Q-Switch Nd:YAG, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny.
     
  • Zabieg usuwania tatuażu składa się z kilku wizyt, w zależności o wielkości, nasycenia i głębokości wykonanego tatuaży. Statystycznie to od 4 do 6 sesji laserem, który rozbija pigment pod skórą.
     
  • Pigment tatuażu rozbijany jest laserem bez jednoczesnego uszkadzania wierzchniej warstwy naskórka. Zabieg może powodować dyskomfort, ale istnieje również możliwość miejscowego znieczulenia zewnętrznego.

Laseroterapia – ceny zabiegów

Usuwanie Tatuażu30min250 zł +

Zabiegi estetyczne, które cieszą się dobrą opinią

Polecam masaż u Pani Natalii bańką chińską, zauważyłam ujędrnianie skóry już po pierwszej wizycie. Miła atmosfera, a dodatkowo mega relax.
Natalia Kulig
2022-10-26
Profesjonalna klinika i ludzie pracujący tutaj. Sprzęt i traktowanie klienta na najwyższym poziomi jakości. Każdy pedant będzie zadowolony z czystości.
Daniel Ziółkowski
2022-09-28
Bardzo profesjonalnie i tyczy się to personelu, jakości usług, kosmetyków, a nawet samego wnętrza. Jestem zadowolona z każdej wizyty, na której zawsze czuję, że cały personel faktycznie się mną interesuje, słucha moich potrzeb i chętnie doradza ❤️
Agata
2022-09-20
Bardzo przyjemne miejsce, personel znakomity, piękne i miłe kobiety które tam pracują sprawiają, że chce się wracać;) Gorąco polecam;)
Krzysztof Mianowicz
2022-09-13
Bardzo przyjemne miejsce. Obsługa miła i przede wszystkim profesjonalna. Polecam
Dominika Bożym
2022-08-29
Wspaniałe miejsce dla Nas kobiet aby zadbać o siebie ! Pełen profesjonalizm ! Polecam !
Angelika Rogalska
2022-08-09
Przepiękne miejsce, profesjonalna obsługa i najnowocześniejsze sprzęty. Bardzo polecam!
Justyna
2022-07-29
Bardzo polecam 💙
Sophie ici
2022-07-28

Poznaj specjalistów i lekarzy

Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę zdobywaną wie lu uznanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza praca jest naszą pasją, a dostęp do aktualnej wiedzy i najnowocześniejszej technologii medycznej pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy zabiegów laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zabiegi laserem Clear Lift + usuwanie tatuaży
Legionowo

Wskazania: zmiany pigmentacyjne, melasma, lifting skóry, redukcja zmarszczek, usuwanie makijażu permanentnego, usuwanie tatuażu. To wysokiej mocy laser Q-Switch Nd:YAG, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny. Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka.

 

Usuwanie tatuażu – skuteczne i trwałe

Laserowe usuwanie tatuażu to zabieg, który z biegiem czasu staje się coraz bardziej popularny. Dostępność i moda na tatuaże to dziś niejednokrotnie wiele nietrafionych decyzji, które z czasem znajdują swój finał właśnie w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii. W Klinice Plowiecki usuwamy tatuaże za pomocą profesjonalnego lasera o światowej renomie i standardzie. Gwarantujemy najwyższą możliwą skuteczność i widoczne efektu już po pierwszej sesji.

 

Jak wygląda zabieg usuwania tatuażu?

Zabieg usuwania tatuażu składa się z kilku wizyt, w zależności o wielkości, nasycenia i głębokości wykonanego tatuaży. Statystycznie to od 4 do 6 sesji laserem, który rozbija pigment pod skórą. Zabieg może sprawiać pewien dyskomfort, ale istnieje możliwość zastosowania naskórnego znieczulenia specjalnym preparatem. Po zabiegu zaś może wystąpić delikatne krwawienie, opuchlizna i zaczerwienienie – a pigment będzie stopniowo wytrącał się przez skórę. Usuwany tatuaż powinien być zakryty przed słońcem, miejsca nie należy myć mydłem i warto zastosować opatrunek. Podczas gojenia zazwyczaj występuje swędzenie – należy jednak powstrzymać się przed drapaniem, aby nie spowodować powstania blizn.