Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Klinika Plowiecki

Zabiegi usuwania tatuaży - Legionowo

Usuwanie tatuaży laserem Q-Switch

W Klinice Plowiecki usuwamy tatuaże za pomocą profesjonalnego lasera Q-Switch Nd:YAG o światowej renomie i standardzie. Gwarantujemy najwyższą możliwą skuteczność i widoczne efektu już po pierwszej sesji. Przekonaj się sam!

Usuwanie tatuaży laserem - Legionowo

Skuteczne i trwałe usuwanie tatuażu

 

  • Wysokiej mocy laser Q-Switch Nd:YAG, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny.
     
  • Zabieg usuwania tatuażu składa się z kilku wizyt, w zależności o wielkości, nasycenia i głębokości wykonanego tatuaży. Statystycznie to od 4 do 6 sesji laserem, który rozbija pigment pod skórą.
     
  • Pigment tatuażu rozbijany jest laserem bez jednoczesnego uszkadzania wierzchniej warstwy naskórka. Zabieg może powodować dyskomfort, ale istnieje również możliwość miejscowego znieczulenia zewnętrznego.

Laseroterapia – ceny zabiegów

[table id=9 /]

Zabiegi estetyczne, które cieszą się dobrą opinią

Polecam!
Szymon Czarnowski
2023-11-14
Byłam w klinice na zabiegu age element. Sam zabieg bardzo przyjemny i mega relaksujący. Personel na najwyższym poziomie! Wyszłam bardzo usatysfakcjonowana.
Anna Użyńska
2023-09-29
Pani Agata to najlepszy kosmetolog, jakiego spotkałam w życiu. Holistycznie podeszła do mojego problemu z trądzikiem. Mam ułożony pełen plan zabiegów. Skóra jest w coraz lepszym stanie. Cały personel jest rewelacyjny! Wnętrza stylowe. Cudowna atmosfera!
Beata Walczak
2023-09-18
Miła, ciepła atmosfera, indywidualnie podejście do klienta i jego potrzeb oraz profesjonalne zabiegi i porady. Zdecydowanie najlepsza klinika! Bardzo dziękuję Pani Agatce i Pani Oli za przecudowny czas ❤️
Karina Sikorska
2023-09-15
Jestem zachwycona wizytą. Podobało mi się wszystko zaczynając od atmosfery przez formę obsługi, czystość i sterylność. Obsługa kompetentna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko pięknie mi wytłumaczono przed i w czasie zabiegu. Czułam się w pełni zaopiekowana. Czekam teraz z niecierpliwością na efekty bo przede mną jeszcze kilka wizyt na które na pewno wybiorę się z uśmiechem :) Polecam!
Ola L
2023-09-06
Polecam ❤️
Aleksandra Syper
2023-08-15
Polecam z całego serca. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta.
Wioletta Kunkel
2023-07-19
Zdecydowanie najlepsza klinika! Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta! Zabiegi przeprowadzane są w fantastycznej atmosferze! Pani Agatko bardzo dziękuję!
Beata Mieluch
2023-07-13
Naprawdę jestem pod wrażeniem, byłam w paru salonach kosmetycznych ale nigdzie i to należy podkreślić nie rozmawiano i nie tłumaczono mi w taki sposób jak Pani Agata. Jestem juz po pierwszych zabiegach (lipoliza iniekcyjna i laserowe usuwanie naczynek) i widzę efekty. A to nie koniec- dostalam plan dalszych zabiegow, wiem co dalej, znam koszty). Jestem zachwycona. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agatę i jej klinikę.
Iwona P
2023-07-07

Poznaj specjalistów i lekarzy

Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Plowiecki

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę zdobywaną wie lu uznanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasza praca jest naszą pasją, a dostęp do aktualnej wiedzy i najnowocześniejszej technologii medycznej pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy zabiegów laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zabiegi laserem Clear Lift + usuwanie tatuaży
Legionowo

Wskazania: zmiany pigmentacyjne, melasma, lifting skóry, redukcja zmarszczek, usuwanie makijażu permanentnego, usuwanie tatuażu. To wysokiej mocy laser Q-Switch Nd:YAG, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny. Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka.

 

Usuwanie tatuażu – skuteczne i trwałe

Laserowe usuwanie tatuażu to zabieg, który z biegiem czasu staje się coraz bardziej popularny. Dostępność i moda na tatuaże to dziś niejednokrotnie wiele nietrafionych decyzji, które z czasem znajdują swój finał właśnie w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii. W Klinice Plowiecki usuwamy tatuaże za pomocą profesjonalnego lasera o światowej renomie i standardzie. Gwarantujemy najwyższą możliwą skuteczność i widoczne efektu już po pierwszej sesji.

 

Jak wygląda zabieg usuwania tatuażu?

Zabieg usuwania tatuażu składa się z kilku wizyt, w zależności o wielkości, nasycenia i głębokości wykonanego tatuaży. Statystycznie to od 4 do 6 sesji laserem, który rozbija pigment pod skórą. Zabieg może sprawiać pewien dyskomfort, ale istnieje możliwość zastosowania naskórnego znieczulenia specjalnym preparatem. Po zabiegu zaś może wystąpić delikatne krwawienie, opuchlizna i zaczerwienienie – a pigment będzie stopniowo wytrącał się przez skórę. Usuwany tatuaż powinien być zakryty przed słońcem, miejsca nie należy myć mydłem i warto zastosować opatrunek. Podczas gojenia zazwyczaj występuje swędzenie – należy jednak powstrzymać się przed drapaniem, aby nie spowodować powstania blizn.

X