Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Przedłużanie Rzęs Mlashes (light, full volume)
Legionowo

Metod przedłużania rzęs jest kilka i dają różne efekty. Klasyczna stylizacja 1 do 1 polega na wydłużeniu i podkręceniu naturalnych rzęs, z kolei lekkie objętości 2D i 3D dają nam dodatkowo naturalne zagęszczenie. Metoda 4D/ 5D daje efekt mocno podkreślonych rzęs natomiast metoda Volume będzie odpowiednia dla osób, które lubią bardzo wyraźne podkreślenie oka. Odpowiednia metoda dobierana jest na konsultacji przed rozpoczęciem zabiegu.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów, z którego korzystają pacjentki naszej kliniki, jest przedłużanie rzęs mlashes. Nic dziwnego! To ekskluzywność, dzięki której spojrzenie nabiera głębi, a co za tym idzie kobieta czuje się czarująco i pięknie. To doskonałe rozwiązanie dla tych pań, które nie mają czasu na malowanie się oraz dla tych, które są zapracowane, czy spędzają dużo czasu na sali treningowej! Poznaj sposób na wyjątkowe, długie rzęsy, które nie będą już wymagały użycia mascary – nie będziesz więc narażona na cienie pod oczami wynikające z rozmazującego się tuszu. Doklejane rzęsy są na dodatek wodoodporne! Poznaj zabieg przedłużania rzęs najwyższej jakości.

 

Rzęsy – Legionowo

Od Ciebie tylko zależy jak długie mają być Twoje rzęsy, ale również ich grubość, gęstość, a nawet stopień podkręcenia! Daj się ponieść fantazji! Możesz w pełni zaufać naszym specjalistkom, które pracują na najnowocześniejszym sprzęcie światowego standardu i mają ogromne doświadczenie. Dzięki ich holistycznemu podejściu do pacjenta są oni w stanie zapewnić komfort w kontakcie z kosmetologiem, by następnie cieszyć się już jedynie z wymarzonych efektów! Zapewniamy, że dzięki nam będziesz zadowolona!

 

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs?

Bardzo ważną informacją jest fakt, że zabieg jest całkowicie bezbolesny! Trwa on od dwóch do trzech godzin, podczas których pacjentce dokładne są pojedyncze rzęsy. Doczepione krok po kroku tworzą po jakimś czasie pełny, puszysty wachlarz. Rzęsy Mlashes utrzymują się do dwóch miesięcy, a następnie wypadają w podobny sposób, w jaki wypadają rzęsy naturalne.

Jakie są rodzaje rzęs? Doczepiane rzęsy bywają jedwabne, z futra norek syberyjskich albo syntetyczne. Niezależnie od tego które wybierzesz – każde wymagają delikatnego przeczesywania po nocy. Zwłaszcza te ze sztucznych materiałów potrafią bardzo się gnieść.

 

Różne metody doczepiania rzęs – jeden, piękny efekt

Ze metod przedłużania rzęs mlashes najbardziej popularna jest ta 1:1 – przyklejanie jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy prawdziwej. Cieszy się największą popularnością, ponieważ daje bardzo naturalny efekt. Najlepiej sprawdza się przy gęstych rzęsach. Oprócz tego znane są jeszcze metody objętościowe 2:1, 3:1, 4:1 czy 5:1 i polecane są one paniom z rzadkimi rzęsami.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!