Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Henna żelowa na brwi – Legionowo

Kosmetologia jest obfita w zabiegi, które są w stanie w delikatny, naturalny sposób podkreślić to, co w kobiecie najpiękniejsze. Do odpowiedniego obchodzenia się z pięknem, zwłaszcza kobiecym, potrzeba doświadczonych specjalistów. Potrzeba również holistycznego podejścia, które pozwoli spojrzeć na pacjenta z największą troską uwzględniającą jego zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Do zabiegów, które pozwalają pomóc kobiecie uwidocznić piękno na wielu poziomach, zalicza się bez wątpienia regulacja i zastosowanie henny żelowej na brwi. Polecamy ten zabieg, który wykonywany jest z najwyższą dbałością i w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt światowego standardu.

Dlaczego akurat henna żelowa z regulacją? Oczy są jednym z tych elementów twarzy, które odpowiednio podkreślone, budzą wiele emocji i przyciągają uwagę. Poza makijażem permanentnym brwi, mamy alternatywę w postaci mniej inwazyjnej metody, by to one królowały nad oczami i były ich pewnego rodzaju ozdobą. Odpowiednia pielęgnacja brwi i rzęs jest niezwykle istotna, by cieszyć się spojrzeniem pełnym magnetyzmu i radości.

 

Zabiegi regulacji brwi

Zwłaszcza w przypadku regulacji brwi potrzeba dużo precyzji i skupienia, by nadać im odpowiedni kształt poprzez wyrwanie odpowiedniej ilości włosków. Oferujemy wykwalifikowaną kadrę, która zadba o to, by Twoje łuki nad oczami były dopasowane do urody, do kształtu twarzy i do wielkości oczu. Nieodpowiednie dobranie henny do rysów klientki może skutkować paroma trudnymi miesiącami niecierpliwego oczekiwania na odrośnięcie włosków i ponownym podejściem do zabiegu, co może przynieść dyskomfort. Chcąc uniknąć tego przykrego czasu oferujemy zabieg regulacji brwi najwyższej jakości wykonywany przez wykwalifikowane grono specjalistów. Niezależnie od tego, czy w użyciu będzie pęseta, wosk czy nitka – przeprowadzimy Ciebie przez zabieg regulacji brwi bezboleśnie i szybko.

 

Henna – trwały, naturalny barwnik

Żelowa henna, którą proponujemy Ci w naszej ofercie w parze z regulacją, to barwnik pochodzenia roślinnego wytwarzany z liści i pędów lawsonii bezbronnej. Ten naturalny składnik to prawdziwa ekskluzywność na wyciągnięcie ręki. Użycie jej na brwiach sprawia, że są one pięknie przyciemnione i delikatnie połyskliwe. Nakłada się ją na kilka lub kilkanaście minut. To koloryzacja, która będzie cieszyć oko przez długi czas. Efekty utrzymują się nawet do miesiąca – zależy to od tempa, w jakim rosną Twoje włoski.

Profesjonalna henna żelowa z regulacją – Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!