Logo

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

Adres Kliniki

ul. Jerzego Siwińskiego 11/U13, 05-120 Legionowo

Telefon

+48 513 415 119

Email

biuro@klinikaplowiecki.pl

img

Henna pudrowa brwi – Legionowo

Zabiegi kosmetologiczne i estetyczne zdobywają coraz więcej wielbicieli. Jednym z najbardziej popularnych jest henna pudrowa (obok henny żelowej). Zapewnia ona nie tylko ładny wygląd, ale posiada także wiele walorów zdrowotnych. Holistyczne podejście Kliniki Plowiecki sprawi, że zakochasz się zabiegach medycyny estetycznej.

 

Czym jest henna pudrowa?

Henna ta jest substancją pochodzenia naturalnego. Wykonywana jest bowiem z liści lawsonii. Preparat ten wykazuje silne cechy barwiące nie tylko włoski, ale także skórę. Co więcej składa się ona głównie z minerałów i witamin, co sprawia, że pielęgnuje i odżywia włoski. Nadaje im lśniący zdrowy wygląd. Klinika Plowiecki oferuje najnowocześniejszy sprzęt oraz światowe standardy, dzięki czemu efekt utrzymuje się do około dwóch tygodni, natomiast na włoskach o kilka tygodni dłużej. Henna pudrowa występuje w wielu odcieniach, dzięki czemu każda z Was znajdzie coś dla siebie.

 

Henna pudrowa – dla kogo?

Najwyższa jakość zabiegów Kliniki Plowiecki sprawia, że z henny pudrowej może skorzystać każdy. Szczególnie jest zalecany kobietom, które chciałyby zadbać o włoski, wspomóc ich wzrost, a także znacząco poprawić ich wygląd. Ewentualnym przeciwwskazaniem są problemy natury zdrowotnej, do których można zaliczyć: reakcje alergiczne, stany zapalne w obrębie brwi czy przyjmowanie leków z retinoidami, które mogą obniżyć trwałość zabiegu.

 

Na czym polega zabieg nakładania henny pudrowej na brwi?

Na samym początku, skóra wokół brwi zostaje starannie oczyszczona. Przy pomocy specjalnych nici wyznacza się ich prawidłowy kształt. Następnie wokół brwi nakłada się biała pastę, która zabezpiecza przed działaniem barwiącym henny. Za pomocą pędzelka doświadczony kosmetolog nakłada preparat i pozostawia na około 30 minut. Po upływie tego czasu henna zostaje usunięta, a brwi dokładnie wyregulowane.

Henna pudrowa nie należy do zabiegów, które są skomplikowane. Mimo to należy go wykonać z dbałością o każdy szczegół. Klinika Plowiecki zapewnia ekskluzywność oraz najwyższą jakość. Będziesz zadowolona z efektu końcowego i z pewnością wrócisz do nas po raz kolejny.

Henna pudrowa podkreśli włoski oraz jednocześnie je odżywi. Ta innowacyjna metoda koloryzacji i stylizacji, w całości oparta na naturalnych składnikach. Dzięki pudrowej hennie kolor i kształt brwi zostanie uwydatniony, a włoski staną się silne i odżywione. Efekt utrzymuje się do 3 tygodni.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz umówienia wizyty!